Karanlıklar Ülkesi sizlerle

Serhat Ramay
359 kere okundu

Kültür-Sanat

Karanlıklar Ülkesi sizlerle - Kültür-Sanat Haberleri

Yılın son aylarına girmeye hazırlanırken yepyeni bir film beyaz perdeye girmeye hazırlanıyor.

Daha önceki serilerinde iyi bir gişe başarısı elde eden Karanlıklar Ülkesi Kan Savaşları filmi, yeni beklentileri karşılayacağa benziyor. Filmin hikâyesi ve konusu başkahraman Selena üzerine kurulmuştur. Selena oldukça güzel, ince ve çekici bir kızdır. Ancak, bir o kadarda güçlü ve savaşçıdır. Vampirlerin korkulu rüyası olarak bilinir. Gücü 10 adamın gücüne bedeldir. Bu seride bir fark vardır. Selena, savaşmak ve savaşmamak arasında kalacaktır. Bunun asıl nedeni aşktır.

Filmin hikâyesi yenilensede ana karakterler ve asıl tema devam etmektedir. Daha önceki serilere göre savaşın tarafları çok daha güçlüdür. Kendilerini yenilemiş ve geliştirmiş durumdadır. Yeni nesil olarak adlandırılan vampir ve kurtadamlar sizleri maceranın doruklarına çıkaracaktır. Bu mükemmel filmi Karanlıklar Ülkesi Kan Savaşları izle seçeneği ile online hd film izleyebilirsiniz. Yukarıda da bahsetmiştik. Selena bu seride kararsızdır. Ne yapacağını bilemez haldedir. Asıl amacı kendini bu savaşçıl ortamdan soyutlamak ve artık barış sağlamaktır. Buna sebep olan âşık olduğu adam olacaktır. Aşkı için savaşmaktan vazgeçen Selena, iki büyük hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalacaktır. Sevdiği ve âşık olduğu adam, içindeki vampir kanından dolayı Selena’ya yardım etmek istemeyecektir. Bunun üzerine birde ailesinin ihanetini öğrenene Selena çok sinirlenecektir. Bu durum karşısında barışçıl havasını kaybedecek ve yeniden savaşmaya karar verecektir. Vampirlere karşı büyük bir savaş başlatacak ve aksiyon yeniden başlayacaktır. Şunu net olarak ifade edebiliriz. Savaşçı bir film olmasına rağmen içerisinden pek çok hikâyeyi barındırmaktadır. Herkesin izleyebileceği ve sevebileceği eşsiz bir film sizleri beklemektedir. Farklı ve yeni bir deneyim yaşayacağınızı söyleyebiliriz.

Kuradam ve vampirlerin savaşınıkim kazanacak? Selena’nın aşk ve savaş arasında kalan hikâyesinin sonunu merak edenler şimdiden hazırlıklara başlayabilir. Bu eşsiz güzellikteki online film sitemizde hd kalitesinde sizlere sunulacaktır. Aksiyon ve maceranın hiç durmadığı ve teknolojinin en iyi şekilde kullanıldığı bu filmde mükemmel deneyimler sizleri beklemektedir. Hazırlıklarınızı yapın ve ekran karşısına hemen geçin. Asıl savaş şimdi başlayacaktır.

Kaynak: http://www.hizliizlefilm.net


Kültür-Sanat Haberleri

Yorum