Kayne West'e bir tekme de Kim Kardashian'dan

Oğuzhan Hacıoğlu
179 kere okundu

Magazin

Kayne West'e bir tekme de Kim Kardashian'dan - Magazin Haberleri

Dönem dönem yaşadığı skandalları ile gündem olan Kim Kardashian'n geçtiğimiz günlerde Kayne West ile birlikte yaşadığı evi terk ettiği ortaya çıktı.

Yaklaşık bir hafta önce Kayne West ABD polisi tarafından kendisine ve çevresindekilere zarar verebileceği düşüncesi ile gözaltına alınmış ve tedavi edilmeye başlanmıştı. Kayne West'in tedaviyi reddetmesi halinde zorla kliniğe götürülerek tedavisin yaptırılması talimatı verilirken West'in yaşadığı psikolojik sorunlarda Kim Kardashian'ın da etkili olduğu belirtildi.

Geçtiğimiz hafta Kayne West ile birlikte yaşadığı evi terk ettiği ortaya çıkan Kim Kardashian'ın West'in sorunlarından bıktığı ve bir daha onunla birlikte aynı eve dönmek istemediği ifade edildi.

Kim Kardashian'ın bir süreliğine annesinin evine taşındığı öne sürülürken çiftin yakın zamanda boşanacakları belirtildi.

Kayne West'in tedavisinin devam ettiği süreç içerisinde Kim Kardashian'ın da kendisini terk etmesi üzerine sosyal medyada yapılan yorumlarda "bir tekme de Kim Kardashian'dan" ifadelerine yer verildi.


Magazin Haberleri

Yorum