Kemal Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Gazetesi'nde

Oğuzhan Hacıoğlu
172 kere okundu

Türkiye

Kemal Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Gazetesi'nde - Türkiye Haberleri

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz günlerde operasyon düzenlenen ve 11 çalışanı gözaltına alınan Cumhuriyet Gazetesi'ne ziyaret gerçekleştirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet gazetesini ziyaret etti. Saat 13:15'te Şişli'deki binasına gelen Kılıçdaroğlu kalabalık bir partili grubu tarafından karşılandı.

Gazetenin yönetim katına çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na eşi Selvi Kılıçdaroğlu da eşlik etti.Cumhuriyet Gazetesi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve İmtiyaz Sahibi Orhan Erinç tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu'na, "Benim Cumhuriyetim" yazılı rozet takıldı.

KILIÇDAROĞLU'NUN CUMHURİYET ZİYARETİNE EŞİ DE KATILDI

Gazete yöneticileri ile görüşen Kılıçdaroglu'nun çıkışta bir açıklama yapması beklenirken Kılıçdaroğlu'nun devam eden operasyonlar ve dava süreci hakkında gazete çalışanlarından bilgi alacağı öğrenildi.

Öte yandan hakkında gözaltı kararı buluanan Cumhuriyet Gazetesi eski genel yayın yönetmeni Can Dündar ile de görüşeceği öğrenilen Kemal Kılıçdaroğlu'nun gazete çalışanlarına moral vermesinin ardından Şişli'deki binadan ayrılacağı ifade edildi.


Türkiye Haberleri

Yorum