Kenan İmirzalioğlu Çağrı dizisinde oynayacak iddiası

Oğuzhan Hacıoğlu
151 kere okundu

Kültür-Sanat

Kenan İmirzalioğlu Çağrı dizisinde oynayacak iddiası - Kültür-Sanat Haberleri

İslamiyet'in doğuşunu anlatıldığı Çağrı filminin dizisinde yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalioğlu'nun oynayacağı öne sürüldü.

Ramazan aylarında bütün televizyon kanallarında gösterilen ve Anthony Quinn'in başrolünde oynayarak Hazreti Hamza'yı canlandırdığı filmin dizisinin yapım aşamasında olduğu iddia edildi. Sinem Vural'ın özel haberine göre Mustafa Akkad'ın yönetmenliğini yaptığı filmin dizi versiyonunda oynayacak isim de belli oldu.

Geçtiğimiz aylarda güzel oyuncu Sinem Kobal ile birlikte dünya evine giren Kenan İmirzalioğlu'nun da Çağrı dizisinin kadrosunda yer alacağı ve Hazreti Hamza'yı canlandıracağı öne sürüldü.

Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ve isminin ne olacağı ile ilgili bilgiler henüz paylaşılmazken cast seçmelerinin de devam ettiği vurgusu yapıldı.

Dizi çekimleri için uygun mekan arayan yapımcıların mekan ve oyuncu kadrosunu tamamlamasının ardından yaz aylarında çekimlere başlayacağı ifade edildi.

Kenan İmzirzalioğlu'ndan iddialarla ilgili henüz bir yanıt gelmezken dizinin yapım ekibinin kanallar ile tek tek görüşerek teklif alacağı iddia edildi..


Kültür-Sanat Haberleri

Yorum