Kerem Alışık Songül Öden neden ayrıldı

Oğuzhan Hacıoğlu
542 kere okundu

Magazin

Kerem Alışık Songül Öden neden ayrıldı - Magazin Haberleri

Kerem Alışık ve Songül ödenin ayrılık nedenini açıklayan Renkli Sayfalar, 'Kerem Alışık Songül Öden'e tokat mı attı' sorusunun yanıtı vermiş oldu

Yaklaşık 8 yıllık ilişkilerini noktalama kararı alarak sevenlerini üzen Sadri Alışık'ın oğlu Kerem Alışık ve sevgilisi Songül Öden'in ayrılma nedenleri bugün Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'da açıklandı. Geçtiğimiz yıllarda ikilinin arasında kıskançlık krizi yaşandığı ifade edilmiş ve Songül Öden ile Kerem Alışık'ın ilişkilerini bitirme kararları dile getirilmişti. Ancak ikilinin yeniden birlikte görüntülenmelerinin ardından bu iddiaların asılsız olduğu anlaşılırken bugün Renkli Sayfalar programında çiftin sevenlerine üzücü haber verildi.

Kerem Alışık ve Songül Öden'in yaklaşık 2 ay önce ilişkilerini noktalama kararı aldıkları öğrenilirken bazı haber sitelerinde yer alan "Kerem Alışık Songül ödene tokat attı" iddialarının gerçek dışı olduğu belirtildi. Çift yaptığı kısa açıklamada çık yıprandıklarını belirterek anlaşmalı bir şekilde ayrılı kararı aldıklarını dile getirdi.


Magazin Haberleri

Yorum