Kerem Bürsin Gürkan Uygun ile kick boksa başladı

Oğuzhan Hacıoğlu
627 kere okundu

Magazin

Kerem Bürsin Gürkan Uygun ile kick boksa başladı - Magazin Haberleri

Kurtlar Vadisi dizisinde Memati karakterini canlandıran başarılı oyuncu Gürkan Uygun, genç kızların beğenisini toplayan Kerem Bürsin ile dövüştü.

Bir süredir spor faaliyetlerine devam eden Kerem Bürsin'in boks ile ilgilendiği bilinirken yakışıklı oyuncu bu kez aldığı bilgileri genişleterek kick boksa yönelmek istediğini ifade etti. Geçtiğimiz günlerde özel bir spor salonuna yazılan Kerem Bürsin aynı mekanda usta oyuncu Gürkan Uygun ile karşılaştı. İkili bir süre sohbet ettikten sonra beraber spor yapmaya devam ederken eğitmelenlerinden ikiliye bir teklif geldi.

Kerem Bürsin ve Gürkan Uygun oldukça eğlendi

Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun ile Kerem Bürsin ringe çıkarak kozlarını paylaştı. Antrenman havasında geçen karşılaşmayı uzaktan takip eden hocaları ikiliye çeşitli uyarılarda bulundu. Hafif sertlikte geçen mücadelede ikili birbirlerinin eksiklerini ortaya çıkarırken daha önceden boks dersleri alan Kerem Bürsin yaşının da verdiği etkiyle antrenmanda biraz daha etkili oldu. İkilinin antrenman maçı sonrası oldukça eğlendiği ifade edilirken Kerem Bürsin ve Gürkan Uygun'u ikinci maç için de sözleştiği dile getirildi.


Magazin Haberleri

Yorum