Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilim'den ne kadar alacak?

Oğuzhan Hacıoğlu
1060 kere okundu

İşte Benim Stilim

Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilim'den ne kadar alacak? | Televizyon - İşte Benim Stilim Haberleri

Sosyal medyada paylaştığı videolar ile fenomen alan Kerimcan Durmaz kısa süre sonra İşte Benim Stilim adlı yarışma programında jüri üyesi koltuğunda oturacak. Peki Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilim'den ne kadar kazanacak, işte detaylar.

Snapchat adlı video uygulamasında paylaştığı videolarla fenomen olan ve kendine has tavırlarıyla izleyicilerin dikkatini çeken Kerimcan Durmaz buradaki popülerliğinin ardından gece kulüplerinden ve reklam ajanslarından çeşitli teklifler almıştı.

Geçtiğimiz aylarda Snapchat yıldızının gece kulüplerinden aylık 200 bin TL'lik gelir elde ettiği ifade edilirken Kerimcan Durmaz'ın İşte Benim Stilim'den ne kadar alacağı merak konusu oldu.

KERİMCAN DURMAZ'IN İŞTE BENİM STİLİMDEN ALDIĞI ÜCRET AÇIKLANDI

Acun Ilıcalı ve sevgilisi Şeyma Subaşı ile birlikte gerçekleştirdiği görüşmenin ardından İşte Benim Stilim adlı yaarışma programında jüri üyeliği yapmayı kabul eden Kerimcan Durmaz'ın programdan alacağı rakam da belli oldu.

Durmaz elemelerin olduğu cuma günleri programa ekrsta jüri üyesi olarak katılacak ve program başı 25 bin TL alacak. Ayda 4 kez yaşanan eleme gecelerinden Kerimcan Durmaz toplamda 100 bin TL'lik gelir elde etmiş olacak. Sinema filmi çekimleri de devam eden Kerimcan Durmaz dönem dönem gece kulüplerinde de sahne alacak. Durmaz'ın aylık kazancının 300 bin TL'ye yakın olduğu ifade ediliyor.


İşte Benim Stilim Haberleri

Yorum