Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilim’den ne kadar alacak?

0
84

Sosyal medyada paylaştığı videolar ile fenomen alan Kerimcan Durmaz sonunda Nur Yerlitaş’ın ayrılmasıyla İşte Benim Stilim adlı yarışma programında jüri üyesi koltuğuna sürekli olarak oturmaya başladı. Peki Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilim’den ne kadar kazanacak, işte detaylar.

Snapchat adlı video uygulamasında paylaştığı videolarla fenomen olan ve kendine has tavırlarıyla izleyicilerin dikkatini çeken Kerimcan Durmaz buradaki popülerliğinin ardından gece kulüplerinden ve reklam ajanslarından çeşitli teklifler almıştı.

Geçtiğimiz aylarda Snapchat yıldızının gece kulüplerinden aylık 200 bin TL’lik gelir elde ettiği ifade edilirken Kerimcan Durmaz’ın İşte Benim Stilim’den ne kadar alacağı merak konusu oldu.

KERİMCAN DURMAZ’IN İŞTE BENİM STİLİMDEN ALDIĞI ÜCRET AÇIKLANDI

Acun Ilıcalı ve sevgilisi Şeyma Subaşı ile birlikte gerçekleştirdiği görüşmenin ardından İşte Benim Stilim adlı yaarışma programında jüri üyeliği yapmayı kabul eden Kerimcan Durmaz’ın programdan alacağı rakam da belli oldu.

Kerimcan Durmaz elemelerin olduğu cuma günleri programa ekstra jüri üyesi olarak katılmakta ve program başı 25 bin TL almaktaydı. Ayda 4 kez yaşanan eleme gecelerinden Kerimcan Durmaz toplamda 100 bin TL’lik gelir elde etmiş olacaktı. Ancak Nur Yerlitaş’ın yarışmadan ayrılmasıyla Kerimcan Durmaz moda programının daimi jüri üyeliğini yapmaya başladı. Şimdi ne kadar kazandığı ise büyük merak konusu.

Sinema filmi çekimleri de devam eden Kerimcan Durmaz dönem dönem gece kulüplerinde de sahne alacak. Durmaz’ın aylık kazancının 300 bin TL’ye yakın olduğu ifade ediliyor.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here