Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilime damga vurdu

Oğuzhan Hacıoğlu
1695 kere okundu

İşte Benim Stilim

Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilime damga vurdu | Televizyon - İşte Benim Stilim Haberleri

TV8'in sevilen moda programının yeni sezonunda jüri üyeleri arasında yerini alan Kerimcan Durmaz İvana Sert ve Nur Yerltaş ile eğlenceli diyaloglar yaşadı.

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ile buluşan Kerimcan Durmaz, İşte Benim Stilim'de jüri üyeliği yapmak üzere anlaşmış ve haftalık 25 bin TL alacağı öne sürülmüştü. İşte Benim Stilim'in 7. sezonunda ilk eleme gecesi 27 Kasım perşembe günü TV8 ekranlarında yayınlandı. Moda ile yakından ilgilenen ve hiçbir Fashion Week'i kaçırmadığını ifade eden Kerimcan Durmaz'ın da jüri üyesi koltuğunda oturduğu programda İvana Sert, Kerimcan Durmaz ve Nur Yerlitaş arasında eğlenceli diyaloglar yaşandı.

NUR YERLİTAŞ: YENGEN İKON BEBEĞİM

Durmaz'ın kolundaki takıları gören İvana Sert "bunlar gerçek mi" diye sorunca Durmaz "şaka mı yapıyorsun" diyerek kolundakilerin gerçek olduğunu belirtti. Öte yandan Kerimcan Durmaz'ın kendisiyle özdeşleşen "Ablan star bebeğim" cümlesini söylemesinin ardından Nur Yerlitaş, genç jüri üyesine "Yengen ikon bebeğim" diyerek yanıt verdi.

Nur Yerlitaş'a övgüler yağdıran Durmaz "her zaman öyle efendim" diyerek Yerlitaş'ın gönlünü kazanmayı başardı.

Yarışmacıları eleştirmekten de çekinmeyen Durmaz'ın performansı diğer jüri üyeleri ve sosyal medya kullanıcıları tarafından da oldukça beğenildi.


İşte Benim Stilim Haberleri

Yorum