Kerimcan Durmaz Renkli Sayfalar'a katıldı

Oğuzhan Hacıoğlu
361 kere okundu

Televizyon

Kerimcan Durmaz Renkli Sayfalar'a katıldı - Televizyon Haberleri

Kanal D'nin sevilen magazin progrmaı Rnekli Sayfalar'a katılan Kerimcan Durmaz samimi açıklamalarda bulundu.

Renkli Sayfalar'ın 21 Kasım'da ekrana gelen bölümünde programın canlı yayın konuğu olan Kerimcan Durmaz moda ve yaşam tarzı hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Bir programa veya sahneye hazırlanmasının yaklaşık 1,5 saat sürdüğünü söyleyen Kerimcan Durmaz, özellikle kıyafet seçimine büyük vakit harcadığını ifade etti. 2010 yılından bu yana hiçbir Fashion Week'i kaçırmadığını dile getiren Kerimcan Durmaz, o yıllarda bu kadar iyi para kazanmadığını ama daima birşeyler için çabaladığını dile getirdi.

KERİMCAN DURMAZ: BEN İSTEDİĞİM İÇİN PAYLAŞIYORUM

Programın sunucuları arasında yer alan Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı'nın "senin sosyal medyadaki gücünden dolayı sana yakınlaşanlar olabilir böyle kötü niyetli kişileri fark ettin mi hiç" sorusunu yanıtlayan Durmaz "öyle kişiler olduğunda hayatımdan çıkarırım ama hiçbir arkadaşım gelip de gel fotoğraf çekelim sosyal medyada paylaşalım diye bana ricada bulunmuyor ben istediğim zaman çekiyorum atıyorum ben istiyorum yani" diyerek böyle bir durumun söz konusu olmadığını ifade etti.

Bazı gazetelerde çıkan "ablasına 200 bin TL harcadı" tarzında haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten başarılı fenomen üzerinde bitip tükenmeyen bir enerji olduğunu söyledi. Uçak yolculuğu ve 4 saatlik uykunun ardından bu programa katıldığını belirten Durmaz programdan sonra çekime katılacağını ve akşam saatlerinde de sahnesinin olduğunu söyleyerek çok yoğun bir tempoda olmasına rağmen enerjisini kaybetmediğini dile getirdi.

Öte yandan konu kazandığı paraya gelince "benim sahne aldığım mekanlar kazanıyor yani normal olarak ben de kazanıyorum insanlar neden böyle düşünüyor anlamıyorum" diyen Kerimcan Durmaz moda ile yakından ilgilenmeye de devam edeceğini belirtti.


Televizyon Haberleri

Yorum