Kerimcan Durmaz Renkli Sayfalar'a silahlı saldırıyı anlattı

Oğuzhan Hacıoğlu
562 kere okundu

Magazin

Kerimcan Durmaz Renkli Sayfalar'a silahlı saldırıyı anlattı - Magazin Haberleri

Dün akşam saatlerinde Samsun'da Hayal Kahvesi adlı mekanda sahne alan Kerimcan Durmaz'ın silahlı saldırıya uğradığı iddia edilirken Durmaz saldırıyı yalanladı.

İşte Benim Stilim'im jüri üyesi, sosyal medya fenomeni ve DJ'lik gibi birçok farklı alanda boy gösteren Kerimcan Durmaz'ın Samsun'da bir mekanda sahne aldığı esnada silah sesleri duyulduğu ve kendisine silahlı saldırı düzenlenildiği iddia edilmişti.

Bazı haber sitelerinde çıkan Kerimcan Durmaz'ın silahlı saldırı sonucu yaralandığı ve yüzünde kanların görüldüğü iddialarına yönelik Renkli Sayfalar'a konuşan Kerimcan Durmaz olayın aslını anlattı.

KERİMCAN DURMAZ: EVET BOYNUM KIRILDI

Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'ın canlı yayınına telefonla bağlanan Kerimcan Durmaz'a boynunun kırıldığı ve silahla yaralandığı iddiaları sorulunca Durmaz "Evet boynum kırıldı ama sizinle telefonla konuşuyorum, insanlar abartmayı çok seviyor" diyerek basında çıkan haberleri tiye aldı.

Mekanda sahnede olduğu esnada bir kargaşanın yaşandığını dile getiren Durmaz menajerinin ve yakınlarının kendisini hemen sahneden uzaklaştırardığı bu esnada da ayak bileğinin burkulduğu ve biraz şiştiğini ifade etti.

Şu anda İstanbul'da olan başarılı fenomen sağlık durumunda herhangi bir endişe verici durumun olmadığını söyledi.

Aynı saatlerde Söylemezsem Olmaz adlı program da da Kerimcan Durmaz'ın sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi aktarıldı.


Magazin Haberleri

Yorum