Kerimcan Durmaz'ın ablasına jest

Oğuzhan Hacıoğlu
345 kere okundu

Magazin

Kerimcan Durmaz'ın ablasına jest - Magazin Haberleri

Snapchat fenomeni Kerimcan Durmaz ablasına 200 bin TL değerindeki yaşam koçu merkezi açtı.

Bursa'da yaşayan Serap Akbudak'a kentin en işlek yerinde zayıflama ve yaşam koçluğu hizmeti veren bir merkez açtı. Bunun için 200 bin TL harcayan Kerimcan Durmaz açılışı yaparken ablasına bir de 3.5000 TL değerinde çanta hediye etti. DJ'lik yaptığı kulüplerden gecede 20 bin TL kazanan Kerimcan'ın, TV8'de başlayacak 'İşte Benim Stilim'deki jüri üyeliğinden ne kadar para aldığı ortaya çıktı. Kerimcan cuma günleri jüri koltuğuna oturduğu programdan bölüm başına 25 bin TL kazanacak. Ayrıca yakında rol alacağı filmden 150 bin TL istedi. Filmin yapımcısı da kendisine gişenin 5 milyon rakamını aşması halinde Ferrasi'ni hediye edeceğini dile getirmişti.

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı ile buluan Kerimcan Durmaz projenin detaylarını konuşmuş ve Kerimcan Durmaz'un Survivor'da yarışacağı iddia edilmişti. Aradan geçen kısa bir sürenin ardından ikilinin buluşmasındaki asıl meselenin İşte Benim Stilim'deki jüri üyeliği görüşmeleri olduğu ortaya çıkmıştı.

Kerimcan Dumraz'ın ablası ile birlikte çektirdiği fotoğraflar sosyal medyayı sallarken kısa sürede binlerce beğeni almıştı. Ablasına yaşam koçluğu merkezş açan Kerimcan Durmaz'ın yeni sezonde yer alacağı İşte Benim Stilim'in ekranlara bomba gibi dönemsi bekleniyor.


Magazin Haberleri

Yorum