Kibariye'den Renkli Sayfalar'a 'eşim beni dövdü' şakası

Oğuzhan Hacıoğlu
367 kere okundu

Magazin

Kibariye'den Renkli Sayfalar'a 'eşim beni dövdü' şakası - Magazin Haberleri

Renkli Sayfalar programına konuk olan başarılı şarkıcı Kibariye yüzünde bulunan morluklarla ilgili önce 'kocam Ali beni dövdü' dedi ardından şaka yaptığını ifade etti

Davete katılanlar arasında şarkıcı Kibariye de vardı. Son olarak hamile olduğunu söyleyen daha sonra şaka yaptığını açıklayan Kibariye’nin çenesinin altındaki morluk dikkatlerden kaçmadı.

Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'a konuk olan Kibariye önce "eşim beni çok kötü dövdü tekme tokat dayak yedim" ifadelerini kullanınca programın sunucuları şaşkınlıklarını gizleyemedi. Ardınan söylediklerinin şaka olduğunu ifade eden Kibariye sağlık problemleri nedeniyleböyle bir durumun başına geldiğini açıkladı.

Kibariye'nin yüzü neden mor?

Renkli Sayfalar’a konuşan ünlü şarkıcı yüzündeki morluğun nedenini anlattı; Ali dövdü beni, çok dayak attı, vurdu kırdı. Tekme tokat… Yine şaka yapıyorum. Numaralı gözlük kullanıyorum o gün gözlüğümü takmamıştım, iki merdiven yerine tek merdiven gördüm adım atınca yere düştüm. Bu benim ikinci düşüşüm, Allah beni sevenlerime bağışladı. Morluk geçer gider, Allah başka keder vermesin’ dedi.


Magazin Haberleri

Yorum