Kim elendi? Kısmetse Olur'da kim elendi? Ayça mı Aykut mu?

Serhat Ramay
5978 kere okundu

Kısmetse Olur

Kim elendi? Kısmetse Olur'da kim elendi? Ayça mı Aykut mu? | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Ayça mı Aykut mu Kısmetse Olur evinde kim elendi? Evlilik yarışmasında bu kez elenen Ayça Beğen mi oldu? 6 Kasım Pazar gecesi yayınlanan eleme gecesinde yarışmacılar arasında çok sert kavgalar yaşandı. Oylama sonucunda bir isim eve veda etti. Kısmetse Olur yarışmasında kim elendi?

Kısmetse Olur yarışmasında 6 Kasım Pazar günü kim elendi? Günler öncesinde sızan bilgilere göre Ayça Beğen mi elenen isim. Kim elendi diye merak edenler 10 bin liralık çekin gideceği kişiyi ve kutudan çıkan yazıyı dört gözle bekliyor. Seda Akgül'ün sunumuyla Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan evlilik yarışması Kısmetse Olur'da geçen hafta Onur elenmişti. Haftanın birincileri Gökhan ve Didem olmuştu. Yarışmacılar da Adnan ve Hazal'a koruma verdi. Dolayısıyla eleme gecesinde bu kişilerin isimleri yazılamadı. 10 bin liralık çek Gökhan'ın oldu. Adı yazılan Ayça ve Aykut elenme adayı oldu. Zarftan çıkan sonuca göre Ayça eve veda eden isim oldu.

kısmetse olur kim elendi

KISMETSE OLUR’DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Evin bir dargın bir barışık Didem ve Gökhan bu hafta birinci oldular. Gökhan, teknede düzenlediği sürpriz yemekle haftanın damat adayı oldu. Gökhan ile Rabia yeniden birbirine yakınlaşınca gelinler evinde büyük tartışmalar çıktı. Gökhan’ın, büyük ödülü almak için Rabia ile yakınlaştığı iddia edildi.

https://www.youtube.com/watch?v=HmwDXrJUvrA

KISMETSE OLUR KİM ELENDİ?

Ayça’nın eve geldikten çok kısa bir süre ‘elendi’ iddialarıyla anılması büyük hayal kırıklığı oldu. Yarışmada en fazla hayrana sahip olan ve en yüksek maaşı alan Ayça Beğen’in bu kez Kısmetse Olur yarışmasındaki kariyeri kısa sürdü. Önce Gökhan’a talip olan ardından Aykut ile yakınlaşmaya çalışan Ayça son olarak da eski damat adayı Semih ile şansını denemek istemişti.

kısmetse olur yarışmasında kim elendi

Pazar gecesi herkes eteğindeki taşları döktü. Yaşanan yüzleşmeden en ağır yarayı alan isim Ayça oldu. Ayça'yla birlikte adı yazılan diğer isim Aykut oldu. Aykut bilindiği gibi Ayça ile yakın olan bir isimdi. Eleme gecesinde hem Ayça hem Aykut elenme stresi yaşadı.

ELEME GECESİNDE YAŞANAN KAVGALAR

En büyük kavgalardan biri Gökhan ile Ayça arasında yaşandı. Gökhan, Ayça’nın popüler olmak için çabaladığını ancak popülerliğini kaybettiğini söyledi. Gökhan, “Ayça birini kafasına takınca saplantı yapıyor” dedi.

Mehtap da Şahin’i Nazıl konusunda uyardı. Mehtap Nazlı için “Şahin sakın inanma kardeşim. Saf maf değil. Küçük de değil. Onun 1 metre de yerde boyu var” dedi.

Semih de Hazal ile kavga etti. Kim elendi sorusunun yanıtının arandığı gece Hazal ile Semih çok sert kavga etti. Yine maço tavırlar sergileyen Semih, Hazal’a davranışlarını düzeltmesi uyarısında bulundu. Hazal da “Düzeltmezsem ne olacak” sözleriyle karşı çıktı. Son olarak Semih “Düzeltmiyorsan bitecek” diyerek bağırdı.

OKAN - GAMZE FLÖRTÜ

Okan'ın Gamze ile yakınlaşma çabaları annesinden gelen haberle sekteye uğradı. Kısmetse Olur evinin çiftçilikle uğraşan köy insanı Okan, hafta içinde Gamze ile yakınlaşmaya çalışmıştı. Ancak annesi, Okan'ı "O sana uygun biri değil" diyerek uyarıd.

Eleme gecesinin nabzını haberbedava.com'dan tutabilirsiniz. Kısmetse Olur kim elendi sorusunun yanıtı ve eleme gecesinden çok özel haberler bu sayfada.


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum