Kiralık Aşk yeni fragmanı yayınlandı - Defne'den müthiş dans

Serhat Ramay
412 kere okundu

Televizyon

Kiralık Aşk yeni fragmanı yayınlandı - Defne'den müthiş dans - Televizyon Haberleri

Genç neslin fenomen dizisi Kiralık Aşk'ın yeni fragmanı bugün yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümüyle cuma akşamı akşam saat 8'de ekranlara gelecek.

Kiralık Aşk yeni fragmanında kendi halinde yaşayan Defne’nin hayatı yeniden büyük bir değişimin kıyısında.

Kiralık Aşk yeni fragmanı

Yeni bir organizasyona daha soyunan Defne'nin Ömer Bey ve haki renk takıntısı yeni bölümle ilgili pek bir ipucu vermese de, izleyenleri meraklandırdığı kesin. Defne'nin bir başarının ardından ofisinde ettiği dans ise görülmeye değer.

Kiralık Aşk 57. bölüm özeti

Ömer Defne’yi hiç beklemediği bir anda öptü. Peki bu ani yakınlaşmaya Defne’nin tepkisi ne olacak?
Toplantılar, telefonlar, koşuşturmalar, Passionis yangın yeri…Her şey yoluna girecek derken, şirket karışıyor. Kral Ömer, ikinci şans adını verdiği tasarımında çok büyük bir problemle karşı karşıya. Görüşmeler, temaslar, yeni planlar Passionis’i bu dertten kurtarabilecek mi?
Herkes tarafını seçiyor. Ömer’den yana olanlar ve şüphe duyanlar… Sinan çabaları ile yine Ömer’in yanında. Her şey onun iyiliği ve zarar görmemesi için. Peki ya Defne? Hangi tarafta?
Baba yarısı Necmi, olayı duyar duymaz Ömer’e geliyor. Ömer’e sunduğu teklif gözleri yaşartacak cinsten. Pamir her zaman ki gibi sessiz ve çok planlı. Ömer’in yaşadığı krizi fırsata çevirmek için çabalıyor.
Koray, Ömer’den yana şüpheli. Eğer Ömer bunu hissederse, Koray için yine zor zamanlar başlayabilir. Seda, Yasemin’in Sinan’ın eski eşi olduğunu öğreniyor. Seda’nın bu konuya tepkisi ne olacak?
İso artık gerçeğe çok yakın… Gerçekle yüz yüze… Yine zorluk, yine imkansızlık… Hayatı boyunca onu kovalayan duygular.

Kiralık Aşk dizisinin hikayesi nasıl başlamıştı?

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer'i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçek arkadaşlarıdır. Bu korkunç karmaşada, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

Etiketler: kiralık aşk

Televizyon Haberleri

Yorum