Kısmetse Olur 293. bölüm fragmanı izle - 30 Kasım Çarşamba fragmanı

Serhat Ramay
14391 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur 293. bölüm fragmanı izle - 30 Kasım Çarşamba fragmanı | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur 293. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Melis'in eve gelişi hemen etkisini gösterdi. Boğaçhan'ın Mehtap'a talip olması ise aslında bir oyunmuş. Şimdi damat adayları da başka bir oyunun peşinde. Kısmetse Olur'un çarşamba günü hakkında haberler veren 293. bölüm fragmanında yine kavga ve ayrılıklar var.

Kısmetse Olur yarışmasında çarşamba günü neler yaşanacağı yeni fragmanla birlikte büyük oranda belli oldu. Boğaçhan Berker'in ilgilendiği Mehtap'a aday olunca ortalık karışmıştı. Başlangıçta Boğaçhan hakkında son derece olumlu duygular besleyen gelinler bir oyun oynamaya karar veriyor. Bütün gelin adayları, buna Hazal, didem ve aycan da dahil kırmızı odaya Boğaçhan'ı davet ediyor. Amaç belli ona haddini bildirmek. Kısmetse olur 293. bölüm fragmanı 30 Kasım Çarşamba bölümüyle ilgii önemli ipuçları veriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=GGG51OkD42Q

KISMETSE OLUR ÇARŞAMBA FRAGMANI

Kısmetse Olur Çarşamba fragmanında bütün gelin adayları Boğaçhan'ı kırmızı odaya çağırdı. Ona "Sen nasıl bir adamsın. Mehtap ile nasıl ilişki yaşamak istersin. O Berker ile birlikte" diyerek çıkıştı. Köşeye sıkışan Boğaçhan ise "Ben büyük bir hata yaptım anladım. Ancak benden böyle davranmamı Mehtap istedi" diyerek kendin isavundu.

ONUR, ADNAN VE SEMİH'DEN BASKIN

Bir oyun olsa da bütün gelin adaylarının kırmızı odaya Boğaçhan'ı çağırması Adnan, Omur ve Semih'i çıldırttı. "Bir oyun olsa bile bizim sevdiklerimiz nasıl Boğaçhan'ı kırmızı odaya çağırır" diyerek kızlar evine baskına gitti.

Kısmetse Olur 293. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Sitenin yeni fragmanını Kanal D'nin Kısmetse Olur sayfasından izleyebilirsiniz.

Melis'in Kısmetse Olur evine dönmesi damat adayları tarafından büyük bir heyecanla karşılanmıştı. Geçen sezonun en zor, en kavgacı yarışmacılarından biri olan Melis'in eve dönüşü bakalım gelinler evinde dengeleri nasıl değiştirecek? Melis ilk gün söylediği gibi Gökhan'a mı talip olacak yoksa geçen sezon olduğu gibi Semih'e mi?


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum