Kısmetse Olur’da Gökhan prens Rabia prenses oldu

Serhat Ramay
727 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur’da Gökhan prens Rabia prenses oldu | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur evinin yakışıklı damat adayı Gökhan Rabia'ya büyük bir yemek sürprizi hazırladı. Sürprizde Gökhan prens Rabia prenses oldu. Birlikte teknede yemek yediler. Gökhan aşkını itiraf etti.

Kısmetse Olur’da Gökhan’dan bir darılıp bir barıştığı Rabia’ya büyük sürpriz yaptı. Gökhan prens konseptiyle Rabia’yı büyüledi. Romantik öğle yemeğinde Gökhan prens Rabia ise prenses oldu.

Gökhan ile Rabia yeniden barıştı

Rabia “Neden bu kadar bekledin” diye sordu. Gökhan ise “Denedim, uzaklaştım. Ama böyle daha güzel oldu. Sonuçta sen yanımdasın” diye konuştu.

gökhan büyük aşkı rabiaya aşkını itiraf etti. prens ve prenses oldular

Rabia’nın Gökhan’ın kendi elleriyle yaptığı bilekliği takması da dikkatlerden kaçmadı. Rabia bileklik için “hiç atmadım” dedi. Gökhan ise “iyi ki de atmamışsın” dedi.

kısmetse olurda gökhan büyük jestiyle rabianın başını döndürdü

Gökhan aşkını romantik notlarla belli etti. Notlarda "Bu aşk yolunda benimel var mısın? Benimle Kısmetse Olor der misin" diye yazdı. Rabia'nın cevabı ise kocaman bir evet oldu.

Teknede yenen son günlerin en romantik öğle yemeğinde Gökhan Rabia'ya duygularını açtı. Rabia Kısmetse Olur evinde en mutlu gününü yaşadı.

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum