Kısmetse Olur’da haftanın kralı ve kraliçesi kim oldu? Hazal tacını takamadı

Serhat Ramay
764 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur’da haftanın kralı ve kraliçesi kim oldu? Hazal tacını takamadı | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur yarışmasında haftanın kralı ve kraliçesi seçildi. Kraliçe seçilirken küçük bir sürpriz yaşandı. Birinci Hazal oldu ancak kraliçelik tacını giyemedi. Onun yerinde ikinci olan gelin adayı kraliçe seçildi. İşte Kısmetse Olur'da haftanın kralı ve kraliçesi kimler oldu sorusunun yanıtı.

Kısmetse Olur'da haftanın kralı ve kraliçesi kim oldu? Yüz kişi arasında yapılan oylamada oyların 20'sini alan Hazal birinci oldu. Ancak rahatsızlığı nedeniyle yarışmaya katılmadı. Böylelikle İkinci olan kraliçe tacını giydi. Bu isim Gamze'ydi. Damatlar evinde ise haftanın kralı Onur oldu. Bu Onur'un ilk krallığıydı.

KISMETSE OLUR'DA HAFTANIN KRALI VE KRALİÇESİ

Kısmetse Olur 10. haftanın kraliçesi kim oldu? Hazal 20 oyla haftanın kraliçesi oldu. Ancak bugün Kısmetse Olur evinde olmadığı için ikinci Gamze haftanın kraliçesi oldu. Gamze Göktürk 17 oyla ikinci oldu ve Kısmetse Olur’da haftanın kraliçesi oldu. Hazal hastalığı nedeniyle bugün evde olamadı.

Damatlar evinde 17 oyla Onur Alagöz haftanın kralı oldu. Adnan ise 16 oyla damatlar evinde kral olmayı kaçırdı. Haftalardır gönlünü kimseye açamayan, ilişkisi olmayan Onur'un krallığı büyük sürpriz oldu.

AYCAN KRALI TAHMİN ETTİ

Gamze'nin kraliçeli ve Onur'un krallığı Kısmetse Olur'da haftanın en çok konuşulanlarından biri oldu. Kısmetse Olur'da kral ve kraliçe seçildikten sonra programın sunucusu Seda Akgül yarışmacılara sordu ama kimseler doğru tahmin edemedi. Aycan dışında. Aycan, Onur'un kral olabileceğini doğru tahmin etti.

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum