Kısmetse Olur eleme gecesi fragmanı (23 Ekim Pazar)

Serhat Ramay
625 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur eleme gecesi fragmanı (23 Ekim Pazar) | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur eleme gecesi fragmanı nihayet yayınlandı. Kanal D'nin reyting rekorları kıran evlilik programı Kısmetse Olur'da pazar günü yayınlanacak eleme gecesinin fragmanında yine tartışmalar ve gözyaşı var.

Ayça ve Mehtap'ın gelişiyel Kısmetse Olur evinde dengeler değişti. Ayça Kısmetse Olur eleme gecesinin olay kadını olmayı başardı. Mehtap dışında gelinler evindeki bütün kızlar Ayça'ya cephe almış durumda. Kısmetse Olur'un pazar günü yayınlanacak eleme gecesiyle ilgili fragmanında yine cevapsız sorular var.

Bu hafta Kısmetse Olur'da neler oldu?

Birçok adayı olan damat adaylarından biri olan Gökhan şimdi de Aycan'a karşı yakınlık duymaya başladı. Rabia bu yeni gelmişme karşısında şaşkınlığını gizlemekte bir hayli zorlandı. Özellikle Gökhan'ın Ayçan için "Sevdiğim kadına yemek yaparım, sürpriz yaparım, oje sürerim, hatta gerekirse saçlarını bile yaparım' demesi Rabia'yı çileden çıkardı.

Semih ve Hazal tekrar ayrılma noktasına geldi. Semih, "Ben sana sürekli çiçekle böcekle gelemem" diyerek yine sevgiği kadının kalbini kırdı. Hazal ise "Ya Semih ile olur ya da bu kapıdan çıkar giderim' diyerek aşkına sahip çıktı.

Kısmtese Olur pazar gecesi eleme fragmanı

Mehtap ve Ayça evdeki dengeleri nasıl değişterecek? Gelinler evinin en dominant karakterlerinden biri olan Ayça'ya karşı büyük bir cephe oluşmuş durumda. Mehtap için de benzer şeyleri söylemek mümkün. Mehtap'a "365 gündür bu yarışmadasın ama tek bir adayın bile yok" diyenler var. Ayça'yı da gelinler evinde "İki gün sonra unutacağın adamları koluna kazıma" sözleriyle eleştirdiler.

Aşağıdaki videodan Kısmetse Olur eleme gecesi fragmanını izleyebilirsiniz.

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum