Kısmetse Olur evinde Şahin - Nazlı aşkı başladı

Serhat Ramay
709 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur evinde Şahin - Nazlı aşkı başladı | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur evinde yeni bir aşk başladı. Nazlı Şahin ile aşk yaşamaya başladı. Kış yaklaşırken hastalanmaması için ona çorba yaptı.

Kısmetse Olur evinde 1 Kasım günü oldukça hareketli dakikalar yaşandı. Gelinler evi birbiriyle didişmeye devam ederken aradan sıyrılan isim Nazlı oldu. Nazlı, Şahin'den hoşlandığını fark etti ve bir çorba hazırlayıp Şahin'e götürdü. Evde başlayan son aşk Nazlı ile Şahin'inki oldu.

Nazlı'dan Şahin'e sıcak çorba

Şahin bilindiği gibi yarışmanın en başından beri Gamze'den hoşlanıyordu. Gamze ise eve ilk geldiğinde hoşlandığı kişinin Semih olduğunu açıkladı. Ancak karşılık bulamadı. Sonrasında ise Aykut'a yöneldi yine karşılık bulamadı. Nazlı son olarak Şahin ile yakınlaştı. Gamze'yi çabuk unutan Şahin, Nazlı'nın çorba jestine çok sıcak karşılık verdi.

Nazlı'nın ailesi eve geldi

Eve ziyarete gelen Nazlı'nın ailesi akıllarındaki damat adayının Şahin olduğunu söyledi. Rabia, Şahin ile yakınlaşan Nazlı'ya sert tepki gösterince gelinler evinde büyük bir tartışma yaşandı. Ancak son sözü Gamze'nin aile büyüğü söyledi ve "Bizim damat adayımız Şahin'dir" dedi.

Didem ile Semih'in aşkı ve Gökhan ile yeniden başlayan ilişkisinin yanında Nazlı da Şahin ile aşk yaşamaya başladı. Elbette Adnan da Didem ilişkisine devam ediyor.

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum