Kısmetse Olur Hazal ile Semih’in aşkı bitti! Neden ayrıldılar?

Serhat Ramay
2272 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur Hazal ile Semih’in aşkı bitti! Neden ayrıldılar? | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur evinde Semih ile büyük aşk Hazal’ın ilişkisi sona erdi. Biten Hazal - Semih aşkı evdeki dengeleri nasıl değiştirecek. Bu ayrılık neden yaşandı? Yeni gelin adayı Semih'in aklını çelebilecek mi?

Küslük ayrılıca dönüştü. Kısmetse Olur evinde Hazal ile Semih aşkı kısa süreli oldu. Yeni gelin adayı Nazlı ise soluğu Semih'in yanında alarak "Ben buraya senin için geldim" dedi. Hazal'ın insanlar arasında kendine davranma şeklinden rahatsız olan Semih son olarak Hazal'a "İlişkimiz bitti" dedi.

Hazal ile Semih aşkı bitti

Yeni gelin adayı Nazlı, Hazal ile Semih’in ayrılmasını fırsat bilerek Semih’e yaklaştı. Semih ile evin bahçesinde bir araya gelen Nazlı, açık açık “Bu ev esenin için geldim Semih” dedi. Semih ise Hazal’ı sevdiğini söyledi.

Semih ile yaşadığı aşk son bulan Hazal gözyaşlarına boğuldu

Nazlı Semih ile ilişki yaşayabilir mi?

İlginç olan ise yeni gelin adayı Nazlı’ya “Ben Hazal’ı seviyorum” diyen Kısmetse Olur evinin en karmaşık ve zor damat adayı Semih Hazal’a başka türlü konuştu.

Hazal, Semih ile Nazlı’yı bir arada görünce gözyaşlarına boğuldu. Ağlayarak damatlar evinin yolunu tuttu. Semih ile bir araya gelen Hazal “Sen nasıl Nazlı ile konuşursun” diyerek çıkıştı. Semih ise “Seninle ilişkimiz bitti” dedi. Bu andan sonra Hazal ağlamaya başladı.

Kısmetse Olur'da Semih Nazlı aşkı mı başlıyor

Semih - Hazal aşkı bu sözlerle sona erdi. Gelinler evine ağlayarak dönen Hazal “Hepimiz mutlu olun bizim ilişkimiz bitti” diyerek serzenişte bulundu.

Nazlı ise Hazal'a "Semih'i sen mutlu edemedin. Onu ben mutlu edeceğim" diyerek meydan okudu. Hazal evi çığlıklarıyla inletti.

Kısmetse Olur evinde önümüzdeki günlerde Semih - Hazal - Nazlı aşk üçgeni yaşanabilir. Semih şu an Nazlı ile Hazal arasında paylaşılamayan adam konusunda. Biten Hazal - Semih aşkı bir daha eski günlerien dönebilecek mi merak konusu.

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum