Kısmetse Olur kim elendi belli oldu! Serap elendi

Serhat Ramay
2321 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur kim elendi belli oldu! Serap elendi | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur kim elendi sorusu yanıt bulurken final gecesinde yine gözyaşları sel oldu. Kısmetse Olur yarışmasında Serap elenen isim oldu. 10 bin liralık çek de Adnan'ın oldu.

Kanal D’nin fenomen yarışması Kısmetse Olur’da kim elendi? Yeni sezona yüksek enerjiyle başlayan Kısmetse Olur yarışmasında yeni bir eleme heyecanı daha yaşandı.

Kısmetse olur kim elendi?

Eleme gecesinde koruma altındaki isimlerin hepsinin adı yazıldı. İki oyla bile elenen olabilirdi. Şahin'in gitmesi için üç oy çıktı ve damatlar evinde elenme adayı oldu. Gelinler evindeyse elenmesi için en çok oyu alan isim Serap oldu. Kısmetse Olur kim elendi sorusuna böylelikle bir adım daha yaklaşıldı. Çeki alanın evini koruyacağı yarışmada Didem ile Adnan arasında bir çekişme yaşandı. 10 bin liralık çek Adnan'ın oldu. Kısmetse Olur'dan elenen kişi Serap oldu.

Kısmetse Olur kim elendi

Kısmetse Olur evinde Adnan ile Didem haftanın SMS birincileri oldu. Ardından yarışmacılar elenmesini istediği isimleri yazdı. Kısmetse Olur kim elendi sorusu yanıt buldu. Ama önce bu hafta yaşananlar. Rabia, Aycan ve Esra evin paylaşılamayan erkeği Gökhan için birbirine girdi. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayları için Gökhan bu hafta paylaşılamayan isim oldu. Gökhan da sosyal medyada paylaştığı lüks fotoğraflarla Kısmetse Olur evinde zirveye göz diktiğini gösterdi.

Kim elendi sorusunun yanıt bulmasına artık dakikalar kaldı. Oylamaya geçiliyor.

Kısmetse Olur'da kim koruma altına alındı

Geçen sezonun en popüler damat adayı Adnan ve Didem SMS oylaması sonucu koruma aldılar. Yarışmacıların oylamasıyla da Aykut ve Hazal koruma altına alındı. Kısmetse Olur eleme gecesinde yarışmacılar bu dört ismin adını yazamadı.

Kısmetse Olur kim elendi

Kısmetse Olur’da bu hafta neler oldu

Kısmetse Olur evinde bu hafta en çok konuşulan olay diskalifiye oldu. Tolga Kulakçı gece kulübünde bir kadınla sarmaş dolaş yakalanınca olanlar oldu. Evde Gamze’ye bir hayli yakın davranan Tolga Kulakçı, yarışmanın sunucusu Seda Akgül’ün “Biz kulüplerde kadınlarla sarmaş dolaş damat adayı istemiyoruz” sözlerinin ardından elendi.

Kısmetse Olur kim elendi sorusunu belirleyen şey hafta içinde evde yaşananlar oldu. Güç dengeleri yine elenen kişinin belirlenmesine başlıca etken oldu.


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum