Kısmetse Olur kim elendi? Hazal ve Suat elenme adayıydı

Serhat Ramay
2131 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur kim elendi? Hazal ve Suat elenme adayıydı | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Hazal ve Suat'ın elenme adayı olduğu Kısmetse Olur yarışmasında kim elendi? Eleme gecesinde Semih koruma altına alınırken sevgilisi Hazal'ın eleme potasına sokulması tepkiye neden oldu. İşte Kısmetse Olur kim elendi sorusunun yanıtı.

Kısmetse Olur kim elendi diye merak edilirken Suat ve Hazal'ın isimleri yazıldı. Semih'in ilk tepkisi "Hazal elenirse ben de giderim" oldu. Ancak yarışmaya veda eden isim 54 yaşındaki damat adayı Suat oldu.

Rabia ile Gökhan’ın ayrılığı, Adnan ile Didem’in bir dargın bir barışık halleriyle geçilen bir haftanın ardından pazar akşamı yeni bir eleme gecesi yaşandı. Kısmetse Olur’da kim elendi merak edilirken evde merak edilen başka gündemler de vardı. Adnan ile Didem’in arası bozuldu mu? Gökhan ayrılmasına rağmen Rabia’yı kıskanıyor mu? Hazal ile Semih’in kavgaları ne zaman son bulacak?

Kısmetse Olur kim elendi?

Hafta içinde Gökhan ile Aycan’ın yakınlaşması gündem olurken Gökhan’dan bomba bir itiraf geldi. Semih Gökhan’ın hala Rabia’yı kıskandığını söyledi. Gökhan ise “Rabia’yı kıskanıyorum ama bu iş benim için bitmiştir” diye konuştu. Hatırlandığı gibi Aycan hafta içinde Gökhan'ın Rabia'ya aldığı hediyeyi atmak istemiş, Rabia çok sert tepki göstermişti.

Suat Bey mi elendi?

Leyla Hanım'ın eve veda etmesinin ardından Kısmetse Olur kim elendi sorusu için en güçlü aday Suat Bey oldu. Çünkü Leyla Hanım'a aday gösterilen, damat adaylarına göre yaşı ileri olan Suat Bey'in talipsiz kalması, onu elenme adayı oldu. Elbette eleme gecesinde çekin hangi eve gideceği meselesi de bu konuda belirleyici oldu.

Elenme potasında olan ilk isim Suat oldu. Ardından da Semih'in sevgilisi Hazal eleme potasına girdi. İki isimden hangisi eve veda etti. Hazal mı yoksa Suat mı elendi? 10 bin liralık çek Didem'e gitti. Suat elenen yarışmacı oldu.

kısmetse olur kim elendi

Haftanın birincileri

Halk oylamasında Aykut ile Didem’in birinciliği Adnan’ın büyük bir kıskançlık duymasına neden olmuştu. Adnan, sevgilisini kıskandığı için Aykut ile evde yakın olmadığını söyledi. Eleme gecesinde ise Semih koruma altına alınan isim oldu. Gelinler evinden de Ayça koruma altına alındı.

Mehtap yine ortalığı karıştırdı

Semih Hazal ile bir ilişki yürütmeye çalışırken Mehtap sürpriz bir açıklama yaptı. Mehtap, Ayça'nın Semih'ten hoşlandığını iddia etti. Bu sözler eleme gecesinde tansiyonu bir anda yükseltti. Ancak Ayça bu sözlere kulak asmadı. Ayça Aycan'a dönerek "Benim gözüm Gökhan'da. İstersem onunla öyle bir aşk yaşarım ki hepiniz görürsünüz" diye konuştu.

Ayça Gökhan ile aşk yaşayabileceğini söyledi

Gökhan'ın bu sözlere cevabı ise "Sürekli ben istersem diyorsun. Ben bunu anlamıyorum. Bir iste bakalım sen isteyince biz aşk yaşıyor muyuz" diyerek Ayça'yı eleştirdi. Bunun üzerine Ayça sözlerinin bir kısmını geri aldı. "Ben istersem demem yanlış oldu. Gökhan istemezse ben ne kadar çabalayabilirim ki" dedi.


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum