Kısmetse Olur kim elendi? Okan mı yoksa Gamze mi elendi?

Serhat Ramay
1382 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur kim elendi? Okan mı yoksa Gamze mi elendi? | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur evinde kim elendi Okan mı yoksa Gamze taşkın mı? Büyük heyecanın yaşandığı eleme gecesinde elenen ismi çekin sahibi belirledi. İki hafta yarışmaya dahil olan Okan Altınok yarışmaya veda etti. Gamze Taşkın son anda evde kalma hakkı kazandı.

Hafta boyunca kim elendi sorusu kafaları kurcaladı. Yine Kısmetse Olur kim elendi sorusunun cevabının sızdığı iddia edildi. Hatta o ismin damat adayı Okan Altınok olduğu iddia edildi. Gerçek eleme gecesindeki oylamanın ardından SMS oylarıyla belli oldu.

Kısmetse Olur kim elendi öğrenmek için tıklayın.

OKAN VE GAMZE ELENME ADAYI

Kısmetse Olur yarışmasında damat adayları ilk gün Semih ile tartışan ardından da onun Hazal ile resmini yırtan Gamze Taşkın’ın adını söyledi. Gamze Taşkın elenme adayı oldu. Gelinler evi ise eve Gamze Göktürk için gelen ancak karşılık bulamayan Okan Altınok elenme adayı oldu. Eleme gecesinde Gamze ve Okan’dan hangisi elendi. Bunu SMS oyları belirledi.

Kısmetse Olur kim elendi sorusunun yanıtına geçmeden gelin hafta boyunca evde neler yaşandı bir hatırlayalım. Kim kiminle ayrıldı, kim kiminle ilişki yaşamaya başladı. İşte madde madde Kısmetse Olur’da bu hafta yaşananlar.

KISMETSE OLUR'DA BU HAFTA NELER YAŞANDI?

1. Gökhan eleme gecesinde giymesi için sevgilisi Rabia’ya bembeyaz bir elbise hediye etti.

2. Adnan ile Didem romantik bir yemeğe çıktı. Adnan o yemekte Didem’e bir yüzük hediye etti. O yüzük o kadar konuşuldu ki, bazı gelin adayları yüzüğü beğenmedi ve Adnan’ın cimdi olduğunu söyledi.

3. Haftanın olayı şüphesiz Semih ile Gamze’nin aşkının başlaması oldu. Hazal ile Semih’in ayrılmasıyla oluşan boşluğu gelin adayı Gamze Göktürk doldurdu. Gamze Semih’ten hoşlandığını söyledi. Semih de Gamze ile bir gelin adayı olarak ilgilendiğini açıkladı. Bu durumda Hazal sinir krizleri geçirdi.

4. Evin en efendi ve sevilen damat adaylarından Onur sonunda duygularını açtı. Aycan birlikte gezmeye çıktı. Ondan hoşlandığını açıkladı.

6. Kısmetse olur evinde hafta içinde Okan ile sert tartışma yaşayan Gamze Taşkın ihtar almıştı. Okan da tıpkı Gamze gibi ihtar aldı.

KISMETSE OLUR KİM ELENDİ?

Televizyonların en fazla izlenen evlilik yarışması Kısmetse Olur'da kim elendi? Bu sorunun cevabını yarışmacıların tercihleri ve son olarak da halkın SMS oyları belirledi. Haftanın birincileri kimdi ve 10 bin liralık çek kime gitti? Bilindiği gibi haftanın birincileri Adnan ve Didem olmuştu.

Eleme gecesinde damatlar evi Gamze Taşkın'ın adını verdi elenmesi için. Gelin adayı daha ilk haftasında eleme potasına girince gözyaşlarını tutamadı. Gelinler evi ise Okan Altınok'un adını söyledi. Elenen kişiyi çekin sahibi belirledi. Bilindiği gibi Adnan ve Didem haftanın birincisi olmuştu. Çek Didem'e gitti. Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun yanıtı Okan oldu.


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum