Kısmetse Olur Melis dayak mı yedi? Batuhan, Cansel ve Eser'e dayak şikayeti

Serhat Ramay
2960 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur Melis dayak mı yedi? Batuhan, Cansel ve Eser'e dayak şikayeti | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur evinin eski yarışmacısı Melis dayak yediği iddiasıyla dava açtı. İddiaya göre önceki aylarda Kısmetse Olur evinde Cansel ve sevgilisi Eser ve Batuhan'dan dayak yedi.

Kısmetse Olur yarışmasının geçen sezonuna damga vuran üç beş kişiden biri şüphesiz Melis Betkaya idi. Şimdiyde darp ve dayak iddialarıyla gündemde. Evde kavga etmediği kimse kalmadı ancak hiçbir zaman da eleme potasına girmedi. Kimse onu evden göndermek için büyük bir çaba harcamadı. Gelin adaylarına Kısmetse Olur evini dar etti. Yeri geldi Emre ile kavga etti yeri geldi Eser ile arası bozuldu. En yakın arkadaşları Dani ve Cansel ile bile sorunlar yaşadı.

Cansel, Eser ve Batuhan Melis'i dövdü mü?

Kısmetse Olur yarışmacısı Melis savcılığa darp edildiği, dövüldüğü gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Aylardır sessiz olan, geçen sezonki büyük finalde görünmeyen Melis darp iddiasıyla gündemde. Melis, Batuhan, Cansel ve Eser tarafından dövüldüğünü iddia etti. Eski arkadaşları hakkında 8 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Melis'in o unutulmaz kavgalarından biri aşağıdaki videoda.

Kavga olayı nasıl yaşandı?

Kısmetse Olur evinde yaşandığı iddia edilen olay şöyle gerçekleşti. Melis'in çekimlere götürdüğü kuzeni Beste Dinçer ile Cansel, Batuhan ve Eser arasında tartışma yaşandı. Bu tartışma sonrasında kavgaya dönüştü.

Melis yediği dayak nedeniyle hastaneye gitti ve darp raporu aldı. Doktor raporuna göre, şikayetçilerin hayati tehlike geçirmeyecek ve basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek şekilde yaralandıkları anlatıldı. Savcılık şüpheliler hakkında 'kasten yaralama' suçundan 8 aydan 2'şer yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum