Kısmetse Olur Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli Renkli Sayfalar'da

Oğuzhan Hacıoğlu
1384 kere okundu

Televizyon

Kısmetse Olur Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli Renkli Sayfalar'da - Televizyon Haberleri

Kısmetse Olur'un geçtiğimiz yıl 1. olan ve evlenen çifti Nur Erkoç ile Batuhan Cimilli Renkli Sayfalar'a katıldı.

Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'a katılan Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli devam eden evlilikleri hakkında açıklamlar yaptı. Geçtiğimiz günlerde hamile olduğu öğrenilen Nur Erkoç, hamileliği ile ilgili bilinmeyen detayları ilk kez Renkli Sayfalar'da anlattı.

Hamilelik şüphesiyle doktora gittiğini ve test yaptırdığını ancak sonuçların olumsuz çıkıtğını ifade eden Nur Erkoç yine de kendisinin hamile olduğunu hissettiğini dile getirdi. Aradan geçen birkaç haftanın ardından yeniden test yaptırdığında hamile olduğunu öğrenen Nur Erkoç önceki testde de hamile olduğu halde sonuçların olumsuz çıktığını ifade etti. 6 haftalık hamile olduğunu söyleyen Erkoç şu an için herşeyin yolunda gittiğini belirtti.

NUR ERKOÇ: DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ YAPACAKTIM

Eşine doğum günü sürprizi yaparak hamile olduğunu doğum gününde söylemeyi planladığını ifade eden Nur Erkoç Batuhan'ın kısa bir süre sonra anladığını ve sürprizin bozulduğunu söyledi.

Evliliklerinin yolunda gittiğini söyleyen mutlu çift 1 gün içerisinde evlilik kararı aldıklarını dile getirdi. Aslında riskli bir karar aldıklarını ancak şu an oldukça mutlu olduklarını söyleyen ikili hala sorulan "gerçek mi, gerçekten evli misiniz" sorularından bıktıklarını ifade etti.


Televizyon Haberleri

Yorum