Kısmetse Olur SMS oylamasında haftanın birincisi kim oldu?

Serhat Ramay
738 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur SMS oylamasında haftanın birincisi kim oldu? | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur’da haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta damatlar evinin en popüler adaylarından biri olan Aykut SMS oylamasında haftanın birincisi oldu. Asıl sürpriz gelinler evinde yaşandı. Didem gelinler evinde haftanın birincisi oldu.

Kısmetse Olur’da haftanın birincisi kim oldu? Halkın oylarıyla seçilen Kısmetse Olur birincisi bu hafta damatlar evinden Aykut gelinler evinden Didem oldu.

Bu hafta damatlar evinin en popüler adaylarından biri olan Aykut SMS oylamasında haftanın birincisi oldu. Asıl sürpriz gelinler evinde yaşandı. Didem gelinler evinde haftanın birincisi oldu.

Didem: Adnan ile ödül yemeği yemedik

Didem Adnan ile yaşadığı ayrılığı Aykut’a anlattı. “Ben bu evde hiç Adnan ile ödül yemeği yemedim. Ama sonuçta bizi halk seçti. Buna hayır diyemezdim” ifadelerini kullandı” diye konuştu.

Adnan Aykut’un Didem ile ilgilendiğini düşünerek onunla çeşitli gerginlikler yaşamıştı. Aykut, Adnan’ın kendisini yanlış anladığından yakındı ve bunu Didem’e anlattı.

kısmetse olur haberleri

Kısmetse Olur evinde haftanın halk birincisi olan Didem ile Aykut son derece romantik bir yemek yedi.

Didem “Hazal ve Semih aşkında bir destek var ama Adnan ile benim için kimse bize destek vermiyor. Ben yalnızım. Semih ve Hazal kendilerine destek olacak insanlar bulabilecek. Ben kimseyi bulamadım. Semih ile aram iyi olsaydı ‘Ne olur bana yardım et. Beni Adnan ile barıştır’ diyebilirdim” şeklinde konuştu.

kısmetse olur haftanın birincileri kim oldu

Adnan ile istediği ilişkiyi yaşayamadığı için üzülen Didem’i teselli etmek için onun yanına oturan Aykut yine yanlış anlaşıldı. Sevdiği kadını Aykut’un yanında gören Adnan yine karalar bağladı.

Adnan ise “Devamlı sorun yaşadığım bir adamın Didem ile yemeğe çıkması hoşuma gitmedi. Daha bu ev neler gördü, neler görecek” diye konuştu.

Halkın SMS oylaması ile seçtiği haftanın birincileri Aykut ve Didem koruma altına da alınmış oldu. Pazar gecesindeki eleme gecesinde isimleri yazılamacak.

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum