Kısmetse Olur Tankut ile Dani neden ayrıldı?

0
45

Kısmetse Olur yarışmacısı Tankut Dani ile ayrıldığını söyledi. Kısmetse Olur evine sürpriz bir ziyarette bulunan Tankut, Daniela ile ilişkilerini yürütemediğini açıkladı. Ayrlığın nedeni ise hayli ilginç.

https://www.instagram.com/p/BR0fy9yAfsf/?taken-by=tankut_denker&hl=tr

Kısmetse Olur evine misafir olarak gelen Tankut “Çok güzel ilişki yaşadık ama ayrıldık. Ben Kısmetse Olur evine girdiğim ilk anda Dani demiştim ancak o dememişti. Sonradan kabul etti.” diye konuştu.

Kısmetse Olur’un eski yarışmacılarından Tankut bu akşam bir sürpriz yaparak Kısmetse Olur evini ziyaret etti. İlk ziyaretini gelinler evine yapan Tankut, oradaki manzara karşısında gözyaşlarını tutamadı. Gelin adaylarıyla uzun süre sohbet eden Tankut, onları etkilemeyi başardı. Gelin adayları Tankut’un ardından “Tam evlenilecek adam” yorumunda bulundu.

https://www.instagram.com/p/BSokColgT7b/?taken-by=tankut_denker&hl=tr

Kısmetse Olur Tankut ile Dani neden ayrıldı?

Tankut ardından damatlar evinin yolunu tuttu. Adnan büyük bir coşkuyla karşıladı. Tankut evdeki açıklamasında, “Daniela benim kalbimi açtı. Çok güzel şeyler yaşadım. Bu duyguları yaşamadan hayatın ne önemi var. Ama Daniela ile ayrıldık. Çok güzel şeyler yaşadık ama olmadı” diye konuştu.

Tankut Dani ile ayrılığı için, “Benim Amerika’da yaşamış olmam ayrılmama neden oldu. Bizim ilişkimiz hiç tükenmedi. Ama bazı şeyler yerine oturmadı.” dedi.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here