Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı izle - Semih ile Hazal yine ayrıldı

Serhat Ramay
1402 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı izle - Semih ile Hazal yine ayrıldı | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur'un cuma günü yayınlanacak yeni bölümünün fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında Hazal ile Semih'in ayrılığı, Aycan ile Rabia'nın kavgası var.

Kısmetse olur yeni bölümde neler olacak? Didem ile Adnan arasındaki mesafe giderek büyüyor. Adnan ziyarete gelen abisine “Uzaklaşıyoruz birbirimizden ve bu benim canımı sıkıyor” dedi. Büyük güven sorunu yaşayan Adnan, çok hoşlandığı Didem’e güvenebilecek mi? Cuma günü yayınlanacak Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanıizlemek için buraya tıklayın.

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında (cuma günü) Rabia ile Aycan arasında da büyük kavga yaşandı. Rabia, eşyalarını karıştıran Aycan ile bir sürtüşme yaşadı. Kavganın nasıl sonuçlanacağı cuma günkü bölümde belli olacak.

kısmetse olur yeni bölüm tanıtım fragmanı

Kısmetse Olur yeni bölüm tanıtım fragmanı

Kadınları üzmek konusunda ihtisas yapmış olan Semih ise Hazal ile yine sorun yaşadı. Hazal artık isyan bayrağını çekerek “Ben mutlu değilim. Ben Semih’ten ayrılmak istiyorum” dedi ve gözyaşlarına boğuldu. Hazal ile Semih yeniden ayrıldı. Semih'in umursamaz tavırları, Adnan'ın romantik konuşmalarını içeren Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı cuma günü evde yaşanacaklar konusunda önemli ipuçları veriyor.

kısmetse olur evinde hazal ile semih yeniden ayrıldı

Kısmetse Olur yeni bölümü cuma günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Bir evlilik programı olan Kısmetse Olur, 9 damat ve 9 gelin adayının 12 saatlerini bir evde geçirdiği formatla ekrana geliyor.

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı ilginizi çektiyse aşağıdaki benzer haberlere de göz atabilirsiniz.

Semih Gamze aşkı yalan mı?

Kısmetse Olur kim elendi?

Kısmetse Olur'da haftanın kralı ve kraliçesi belli oldu

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum