Kısmetse Olur yeni damat adayı Boğazhan Tuzcu kimdir? Eve yeni gelen kim?

Serhat Ramay
842 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur yeni damat adayı Boğazhan Tuzcu kimdir? Eve yeni gelen kim? | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur evinin yeni damat adayı kim oldu? Bu kez sürpriz bir damat adayı eve dahil oldu. Eve kim geldi sorusunun yanıtı Boğazhan Tuzcu oldu. Yarışmayı yakından takip edenler onu geçen sezondan tanıyacak. İşte yeni damat adayı Boğazhan Tuzcu kimdir sorusunun yanıtı.

Okan'ın elinmesiyle damatlar evine bir kişi dahil oldu. Bu isim yarışmayı yakından takip edenlerin tanıdığı bir isim. Kısmetse Olur'da eve kim geldi, yeni damat dayı kim oldu? Geçen sezonun yakışıklı damat adayı Boğazhan Tuzcu eve dahil oldu.

KISMETSE OLUR BOĞAÇHAN TUZCU KİMDİR?

25 yaşında damat adayı Boğaçhan Tuzcu Marmaris'te yaşıyor. Çanta üzerine bir butik sahibi. Boğazhan ayrıca geçen sezon yaptığı yemeklerle büyük eğeni toplamıştı. Kendisi aşçılık mezunu. Boğaçhan'ın anne ve babası ayrı yaşıyor. İkizler Burcu olan Boğaçhan Fenerbahçeli olduğunun altını kalın harflerle çizdi.

Boğaçhan geçen sezon evde iki hafta kalmayı başarabilmişti. Boğaçhan Marmaris ve Bodrum'da yaşıyor. Marmaris'te kadın çanta dükkanı var. Bodrum'da da fitness salonu işletiyor. Vücut geliştirmeyle yakından ilgili. Kısmetse Olur evine kimin için aday olduğunu açıklamadı. "Kimseye gelmedim" diyen Boğaçhan'ı evde nasıl maceralar yaşayacağı merak konusu.


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum