Kısmetse Olur yeni gelin adayı kimdir? Eve kim geldi?

Serhat Ramay
9209 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur yeni gelin adayı kimdir? Eve kim geldi? | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Ayça'nın elenmesiyle Kısmetse Olur evine kim geldi? Sevilen evlilik yarışması Kısmetse Olur'un yeni gelin adayı kim oldu? Gökhan'ın eski arkadaşı olan Gamze eve kimin için geldiğini açıklamadı.

Kısmetse Olur yeni gelin adayı kim? Eve kim geldi? Kısmetse Olur yarışmasında çeki alan evini korudu. Elenme adayı iki isim vardı. Damatlar evinden Aykut, gelinler evinden Ayça. Çeki alan kişi Gökhan olunca Ayça yarışmaya veda etti. Ayça’nın vedasıyla Kısmetse Olur evine yeni bir gelin adayı dahil oldu.

kısmetse olur yeni gelin adayı kimdir

KISMETSE OLUR YENİ GELİN ADAYI GAMZE KİMDİR?

Kısmetse Olur evi yeni bir gelin adayına kavuştu. Sakaryalı olan ve ailesiyle yaşayan Gamze 25 yaşında. Yay burcu. Eve girer girmez damat adaylarının ilgisini çekmeyi başaran Gamze, spora özel ilgi duyduğunu söyledi.

kısmetse olur eve kim geldi? gamze kimdir

Gökhan’a talip olan, Aykut ile yakınlaşan, Semih’e göz kırpan Ayça Beğen’in bu kez Kısmetse Olur hayatı kısa sürdü ve elendi. Onun elenmesiyle bir kişi eksilen Kısmetse Olur evine gelen isim kim oldu? Diş hekimi asistanı olan yeni gelin adayı Gökhan’ın yüzünü güldürdü.

Gökhan, eski arkadaşı Gamze için arkadaşlarına "Gamze benim arkadaşım. Herkesi uyarıyım. Gamze'yi ezdirmem" diyerek sahip çıktı. Gamze gelinler evinden de Rabia ile arkadaş çıktı.

https://www.youtube.com/watch?v=HmwDXrJUvrA

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum