Kısmetse Olur'a yeni yarışmacı! Yeni gelin adayı Nazlı kimdir?

Serhat Ramay
2897 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur'a yeni yarışmacı! Yeni gelin adayı Nazlı kimdir? | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Büyük beğeniyle izlenen Kısmetse Olur yeni yarışmacısı Nazlı oldu. Eleme gecesinin ardından merak edilen gelin adayı Nazlı kimdir?

İstanbul'da oturan ve çocuk gelişimi okuyan Nazlı Kısmetse Olur'un yeni gelin adayı oldu. Nazlı annesinin damat adayı olarak Semih, Aykut ve Gökhan'ı beğendiğini söyledi.

Nazlı Trabzon Of'lu olduğunu söyledi. Damat adayları yeni gelin adayını büyük bir heyecanla karşıladı. Nazlı damat adayının kim olduğu konusunda ser verip sır vermedi.

Herkes Ayça'yı bekliyordu

Herkes yeni gelin adayının eski sezondan Ayça olacağını bekliyordu. Günler öncesinden haberler sızdığı ve Kısmetse Olur evine yeni gelin adayının Ayça olacağı konuşulmuştu. Ancak ters köşe yaşandı ve Nazlı yeni yarışmacı oldu.

Kısmetse Olur yarışmacısı Ayça kimdir?

Her ne kadar Ayça bu hafta yarışmaya katılamamış olsa da fanları onu bekliyor. Kısmetse Olur evinde Emre ile fırtınalı bir aşk yaşayan Ayça, eski nişanlısıyla görüntüleri yayınlanınca hem aşkından olmuş hem de evdeki gücünü yitirmişti. 1988 İstanbul doğumlu olan Ayça, sosyal medyadaki gücü ve insanları etkileme beceresiyle aslında Kısmetse Olur evinin ilk sezondaki en dişli yarışmacısıydı. Emre’yi kaybettikten sonra Ayça’ya çok sayıda talip çıkmış ancak o hiçbiriyle ilgilenmemişti. Aslan burcu olan Ayça ilkokul mezunu. Twitter hesabını da hayli aktif kullanıyor.

Kısmetse Olur kim elendi sorusunun cevabı için tıklayın.

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum