Kısmetse Olur'da Ayça-Gökhan aşkı başlıyor

Serhat Ramay
2523 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur'da Ayça-Gökhan aşkı başlıyor | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur'da Ayça ile Gökhan arasında sürpriz bir ilişki başlayabilir. Evin en iddialı gelin adayı Ayça, damatlar evininin yine en iddialı damat adayı Gökhan ile yakınlaşmaya başladı bile.

Kısmetse Olur evinde 12 Ekim Çarşamba günü yayınlanan bölümde büyük sürprizler yaşadı. Mehtap ile Ayça kısa bir süreliğine damatlar evini ziyaret etti. Ayça gelir gelmez Gökhan ile tatlı bir laf atışmasına girmişti. Birbireliren kur yapmışlardı. Ayça ile Gökhan arasındaki bu sürpriz yakınlaşma bugün de devam etti.

Ayça - Gökhan yakınlaşması aşka dönebilir mi?

Ayça'nın Gökhan ile şakınlaşması gelinler evinde de günün konusu oldu. Gökhan'a aday olan gelinler büyük bir panik halinde. Kimse Ayça'nın karşısında Gökhan için mücadele edecek gücü kendinde bulamıyor. Ayça ise henüz kartlarını açık oynamak istemiyor. "Gökhan ile ilgilenebilirim" açıklaması 12 Ekim Çarşamba günü yayınlanan bölüme damga vurdu.

Leyla hanım kırmızı odada

Leyla hanım gününü kırmızı odada geçirdi. Suat Bey ile romantik bir görüşme gerçekleştiren Leyla hanım gelinler evine döndüğünde çok daha sakin ve mutlu görünüyordu.

Gamze ile Aykut arasında çiçek diyaloğu

Gamze ise kırmızı odaya Aykut'u çağırdı. Gamze "Aykut sana çiçek hazırladı" dediler bana" şeklinde konuştu. Ancak Aykut'un kırmızı odada elinde ne bir çiçek vardı ne de başka bir hediye. Aykut, Gamze'nin mavi boncuk dağıtmasından rahatsız olduğunu söyelid.


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum