Kısmetse Olur'da eve kim geldi? Yeni damat adayı kim?

Serhat Ramay
3393 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur'da eve kim geldi? Yeni damat adayı kim? | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur'da eve kim geldi? Metehan’ın elenmesiyle Kısmetse Olur evine kim geldi? Kısmetse Olur’da yeni damat adayı kim oldu? Turizmcilikle uğraşan Berke Türker adındaki yeni damat eve kimin için geldi?

Metehan'ın elendiği Kısmetse Olur'da eve kim geldi, yeni damat aday kim oldu? Kısmetse Olur evinin yeni damat adayı kendini "Otoriter bir insanım. Çizgilerim ve tavırlarım nettir." sözleriyle tanımladı. "Eve kim için geldin" sorusuna ise "Hepiniz ekranda görüldüğü kadar güzelsiniz. Ancak Aycan farklı." diyerek karşılık verdi. İşte yeni damat adayı hakkında merak edilenler.

kısmetse olur yeni damat adayı berke türker

KISMETSE OLUR YENİ DAMAT ADAYI KİM?

Yeni damat adayı Berke Türker Ankara Çankaya’da yaşıyor. Turizm otelcilikle uğraşıyor. Berker Türker işi dolayısıyla sürekli seyahat ediyor. Burcu ise ikizler. Kısmetse Olur evindeki ilk gününde gelinler evinde kısa süre kaldı ve Aycan'dan hoşlandığını söyledi.

YENİ DAMAT ADAYI KİMİ İSTİYOR?

Eve kim geldi diye merak edenler için Berke Türker son derece ilginç bir damat adayı. "Benimle iyi geçinenle iyi geçinirim. Benimle uğraşana dünyayı dar ederim" diyen Berke, damatlar evinde de iddialı açıklamalar yaptı. Otellerinin olduğunu söyleyen yeni damat adayı, damatlar evinde de arkadaşlarına "Aycan'a karşı ilgiliyim. Benim için bir tık önde" diye konuştu.


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum