Kısmetse Olur'da eve kim geldi? Yeni gelin adayı Melis mi oldu?

Serhat Ramay
15063 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur'da eve kim geldi? Yeni gelin adayı Melis mi oldu? | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

İki kişinin veda ettiği Kısmetse Olur evinde yeni gelen gelin adayı kim oldu? Kısmetse Olur'da eve kim geldi sorusu yanıt bulmadı. İddialar Melis'in gelinler evine döneceği yönündeydi.

Kısmetse Olur'da eve kim geldi? İddia edildiği gibi yeni gelin adayı geçen sezonun iddialı yarışmacısı Melis mi oldu? Yoksa bambaşka sürpriz bir isim mi Kısmetse Olur evine geldi.

İki sezondur yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasında bu kez bir ilk yaşandı ve eve gelen yeni isim tanıtılmadı. Bu farklılık da akıllara Melis'i getirdi. Şimdiye kadar yarışmanın en sansasyonel ismi olan Melis, geçen sezona ettiği kavgalar, savurduğu küfürler ve kaba davranışlarıyla yarışmaya damga vurmuştu.

Eğer yeni gelin adayı Melis ise Kısmetse Olur yarışmasındaki eleme gecesinde neden açıklanmadı?

Kısmetse Olur'da eve kim geldi? O isim Melis mi?

Hafta boyunca kimin elendiği ya da eve kimin geleceği yolunda çok sayıda haber yapıldı. Elemeyle ilgili tahminler tutmasa da eve kim geldi sorusunun cevabı hep aynı kapıya çıktı. O isim Melis'ten başkası değildi. Ancak sona eren eleme gecesinin ardından bu kez yeni gelin adayı açıklanmadı. Dolayısıyla Kısmetse Olur'da gelin adayı Melis'in adı şimdilik havada kaldı.

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun cevabı haberimizde.

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum