Kısmetse Olur'da Gökhan ile Ayça ayrıldı

Serhat Ramay
797 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur'da Gökhan ile Ayça ayrıldı | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Eve geldiği ilk günden beri Gökhan'a aday olduğunu söyleyen Ayça hayır cevabıyla karşılaştı. Kısmetse Olur'un yakışıklı damat adayı Gökhan, Ayça'ya eşyalarını geri verdi.

Gökhan Ayçı'yı karşısınad çekip "Sen yanlış yaptın. Onur'un yanında yer alman hataytı. Geçen gün Gökhan'dan vazgeçtim demiştin. Eleme gecesinde de yeniden beni aday gösterdin. Ben senin deneyebileceğin biri değilim" dedi.

Gökhan ile Ayça'nın ayrılığı güne damga vurdu

Kısmetse Olur'un 27 Ekim Perşembe günü yayınlanan bölümünde Gökhan çok ağır sözlerle "Ayça artık benim adımın seninle anılmasını istemiyorum" dedi. Ayça bunun üzerine büyük bir moral bozukluğuyla gelinler evine gitti.

kısmetse olurda ayça ile gökhan ayrıldı

Gökhan'ın ilk işi Ayça ile adının yazılı olduğu yazı masasından Ayça ve Gökhan isimlerini silmek oldu. Ayça Gökhan'dan büyük bir darbe yerken, Rabia da bu durumu kazanca çevirmeyi denedi.

ayça gökhandan ayrılınca ağlamaya başladı

Gökhan "İlk tanıştığımızda parmak izini yaptırdığın kolye vardı bunu sana geri veriyorum" demişti. Evin en iddialı gelin adaylarından biri Ayça Gökhan'ın bu sert tavrı karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Gelinler evinde Rabia ile Ayça birbiriyle kavga etti. Ayça "Sakın bana nispet yapma" dedi. Rabia ise "Sen bana nispet yaparken iyiydi" diyerek tepki gösterdi.

Gökhan'ın Onur'a teşekkür etmesi Gökhan'ın ayrılığına neden olarak gösterildi. Ancak kızlara umut verip ardından ayrılan Gökhan için bu oldukça basit bir bahane.

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum