Kısmetse Olur'da Semih - Hazal ilişkisi bitiyor mu?

Ahmet Koçak
1789 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur'da Semih - Hazal ilişkisi bitiyor mu? | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanına Semih ve Hazal arasında yaşananlar damga vuracak. Semih, Hazal'ın kendisi ile olan ismini tablodan silmesi karşısında ne yapacak? Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı haberbedava.com farkıyla sizlerle...

Seda Akgül'ün sunumu ile Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Kısmetse Olur'da ayrılık rüzgarları esiyor. Bu sezonun en sevilen iki çiftinden biri olan Semih ve Hazal arasında neler yaşanıyor? Hazal'ın hüngür hüngür ağlamasına neden olan olay ne? Semih, adını tablodan silen Hazal için ne dedi? Hepsi ve daha fazlası Kısmetse Olur yeni bölüm de yanıt bulacak.

Gelin ve damat adaylarının birbirlerini tanıma sürecini ekranlara taşıyan Kısmetse Olur yeni bölüm de, Hazal ve Semih arasındaki ipler iyice gerilmeye başladı. Daha önce de aralarında ciddi tartışmaların yaşandığı ikili, giderek birbirinden uzaklaşırken, yayınlanan yeni bölüm fragmanında Hazal ve Semih'in yine tartıştıkları görülüyor. Aralarındaki problemleri aşamaya ikili arasındaki sorunların giderek büyüdüğü görülüyor.

Kısmetse Olur yayınlanan 277. bölüm fragman da, Adnan ve Didem arasındaki buzların erimeye başladığı görülürken, Hazal ve Semih'in arasındaki ilişkinin giderek kopma aşamasına geldiği görülüyor. Bir araya gelen Hazal ve Semih arasında geçen diyaloglar da, Semih'in "Ben seninle ileriyi göremiyorum ki" sözleri adeta şok etkisi yaratıyor. Bu sözler karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Hazal, evdeki çiftlerin isimlerinin yazılı olduğu tahtadan tüm arkadaşlarının uyarılarına rağmen, Semih ve Hazal yazısını siliyor. Gözyaşları sel olan genç gelin adayının daha sonra fotoğrafları da, kaldırdığı görülüyor. Hazal'ın tablodan isimlerini silmesi ve fotoğraflarını kaldırması karşısında, şaşkınlık yaşayan Semih ise "Ne oldu ismimi iki günde siliyor? Ne oldu fotoğraflarımızı kaldırıyor? Bu mu sevgi?" sözleri ile tepkisini dile getiriyor.

Hazal ve Semih arasında yaşananların hepsi Kısmetse Olur'un 277. bölümünde izleyici buluşacak.

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum