Kısmetse Olur'da Semih Hazal'a küpe hediye etti! Barıştılar

Serhat Ramay
1729 kere okundu

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur'da Semih Hazal'a küpe hediye etti! Barıştılar | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Semih büyük aşkı Hazal'a yüzük hediye etti. Kısmetse Olur yarışmasının bir dargın bir barışık çifti Semih ile Hazal arasında özel anlar yaşandı. Semih, küs olduğu Hazal'a yüzük hediye etti. 'Kız istemeye gelmiş gibi heyecanlıyım' dedi.

Hazal için bir küpe alan Semih bu özel hediyeyi ilk olarak damatlar evindeki arkadaşlarına gösterdi. Bir küpe ile Semih büyük aşkı Hazal'ın gönlünü almayı bir kez daha başardı.

https://www.youtube.com/watch?v=_BYW0nW1D0U

Hatırlanacağı gibi maço Semih, ev içindeki davranışları nedeniyla Hazal'dan ayrılmıştı. Semih'in annesi eve gelip oğluyla Hazal'ın barışmasını sağlamıştı. Ancak Kısmetse Olur evinin en zor yarışmacılarından biri olan Semih, bir kez daha büyük aşkıyla bozuşmuştu.

Semih'ten Hazal'a küpe hediyesi

Daha önce ilişki yaşadığı Nur'a Kısmetse Olur evinde yüzük hediye eden Semih, aylar sonra Hazal'dan hoşlandı ve ona da küpe hediye etti. Semih'in küpele çıkageldiğini gören gelin adayı Hazal bu romantik sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Semih barışma anında "Böyle bir şey yok sanki kız istemeye gelmişim" dedi. Hazal ise mutluluğunu gözyaşlarıyla belli etti. Kısmetse Olur damatlar evi Hazal ile Semih'in barışmasına çok sevindi. Özellikle damat adayları bu buluşma anı için bahçeyi kusursuz şekilde süsledi.

Semih de Hazal da yaptıklarından dolayı pişman olduklarını söyledi. Hazal "İnadını kırdığın için teşekkür ederim. Hiç beklemiyordum" diye konuştu.


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum