Kıvanç Tatlıtuğ'dan 2 milyon Euro'luk hediye

Oğuzhan Hacıoğlu
281 kere okundu

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ'dan 2 milyon Euro'luk hediye - Magazin Haberleri

Kısa süre sonra ekrana dönemeye hazırlanan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer'e evlilik yıldönümü sürprizi olarak 2 milyon Euro değerinde Eyfel manzaralı ev alacak.

Tuba Büyüküstün’le başrolünü paylaştığı ‘Cesur ve Güzel’ dizisiyle iki yıl sonra ekrana dönmeye hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’e evliliklerinin birinci yılında sürpriz yapmak için kolları sıvadı. Geçtiğimiz şubat ayında Paris’teki Türk Büyükelçiliği’nde Dizer’le hayatını birleştiren oyuncunun, aynı şehirden harıl harıl ev aradığı öğrenildi.

Eşiyle yılın belli zamanlarında oturmak için ev bakan Tatlıtuğ’un, 2 milyon euro’yu gözden çıkardığı konuşuluyor. Kazandıklarını gayrimenkule yatırmayı tercih eden ünlüler arasında yer alan oyuncu, Paris’te Eyfel Kulesi manzaralı mülkleri araştırıyor. Tatlıtuğ’un, istediği evi bulursa, yıl dönümlerini romantik bir şekilde orada kutlamayı düşündüğü iddia edildi.

Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'da da tartışılan hediye için Başak Dizer'in ailesinin bu yeniyeye sıcak bakmayacağı iddia edildi.


Magazin Haberleri

Yorum