Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Renkli Sayfalar'a konuştu

Oğuzhan Hacıoğlu
524 kere okundu

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Renkli Sayfalar'a konuştu - Magazin Haberleri

Dün akşam sosyal medyada Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün fotoğrafını annesinin beğenmesinin ardından Başak Dizer ile ilgili düşüncelerini Renkli Sayfalar'a anlattı.

Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'da Kıvanç Tatlıtuğ'un annesinin Tuba Büyüküstün ile fotoğrafını beğenmesi ve sosyal medyada "Yılın en çok yakışan çiftisiniz Maşallah size" demesinin ardından program içerisinde yapılan yorumlarda Nurten Tatlıtuğ'un Başak Dizer'e gönderme yaptığı ve onun sosyal medyadaki hiçbir fotoğrafını beğenmediği iddia edildi.

Reklam arasında Renkli Sayfalar'ı arayarak cevap hakkını kullanmak isteyen anne Nurten Tatlıtuğ, sosyal medyada beğendiği fragman ile ilgili olarak "Ben fragmanın sonunu izlemedim benim hatam bu, fragmanın sonunda öpüşme sahnesinin olduğunu bilmiyordum. Başak Dizer ile ilgili herhangi bir sorunum yok hala görüşüyoruz, düğünlerine katılmamamın sebebi böbreklerimdeki rahatsızlık. Evlilikleriyle ilgili bir şey söyleyemem oğlum tercihi yapmış. Başak Dizer'e gönderme yaptığım doğru değil." diyerek magazin basınında çıkan haberleri yalanladı.

HASTA OLDUĞU İÇİN KATILAMAMIŞ

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'in düğün törenlerine Kıvanç Tatlııtuğ'un annesinin katılmamasının ardından haber sitelerinde Nurten Tatlıtuğ'un, Başak Dizer evliliğini onaylamadığı iddia edilmişti. Nurten Tatlıtuğ Renkli Sayfalar'a yaptığı açıklamada bu iddiayı da yalanlamış oldu.


Magazin Haberleri

Yorum