Koç Holding’den 10 Kasım için reklam filmi! Reklamı kim seslendirdi, Nejat İşler mi?

Serhat Ramay
5066 kere okundu

Türkiye

Koç Holding’den 10 Kasım için reklam filmi! Reklamı kim seslendirdi, Nejat İşler mi? - Türkiye Haberleri

Koç Holding geleneğini bu yıl da sürdürdü ve 10 Kasım için son derece duygu yüklü bir reklam filmi çekti. Atatürk’ün ölüm yıl dönümü olan 10 Kasım için çok özel bir reklam filmi çeken Koç Holding, seslendirme için Nejat İşler ile mi çalıştı.

Koç Holding'in 10 Kasım reklamı çok beğenildi. Reklamın başında saniyeler süren seslendirme kime ait? Henüz teyit edilmemiş olsa da “Bazı borçlar vardır, ödeyemezsin” sözünü Nejat İşler'in seslendirdiği sanılmakta. Reklam ilk olarak Kanal D televizyonunda yayınlandı. 10 Kasım'a dakikalar kala Koç'un reklam filmi televizyon kanallarında yayınlanmaya başladı.

koç holdingden 10 kasım reklam filmi

KOÇ HOLDİNG'TEN 10 KASIM REKLAM FİLMİ

“Bazı borçlar vardır, ödeyemezsin” İşte Koç Holding’in 2016 yılı 10 Kasım yıl dönümü için yaptığı reklam filmi. Uzunca ve durmaksızın çalan siren sesiyle birlikte Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce meslek erbabı sirenle birlikte ayağa kalkıyor. 7’den 70’ye herkes 10 Kasım’ta Atatürk’e saygısını belirtmek için ayağa kalkıyor.

Koç Holding'in 10 Kasım reklam filmi #SanaBorçluyuz etiketiyle başta twitter olmak üzere, YouTube, Facebook gibi pek çok sosyal medyada yayılmaya başladı.

https://twitter.com/UgurrDemir/status/796409105988587520


Türkiye Haberleri

Yorum