Kolbeinn Sigthorsson Barcelona'ya gitti

Metehan Nazlı
253 kere okundu

Galatasaray

Kolbeinn Sigthorsson Barcelona'ya gitti | Futbol - Galatasaray Haberleri

Galatasaray'da sakatlığı nedeniyle halen sezonu açamayan İzlandalı futbolcu Sigthhorsson tedavisi için Barcelona'ya gitti. İzlandalı futbolcunun ne zaman döneceği ise halen bilinmiyor.

Sazon başında yaklaşık 1 milyon Euro karşılığında kiraladığı Kolbeinn Sigthorsson tedavisi için Barcelona'ya gitti. Futbolcunun sahalara ne zaman döneceği ise bilinmediği açıklandı.

Büyük umutlarla transfer edilen İzlandalı golcü sakatlığı nedeniyle halen tek bir resmi karşılaşmada forma giyemedi. Sarı kırmızılı takımın bugün yaptığı antrenman öncesi oyuncuların sağlık durumu hakkında bilgi veren kulüp doktoru Yener İnce, Sigthorsson’un tedavi için İspanya’nın Barcelona şehrine gittiğini açıkladı.

Sigthorsson'un ne zaman sahalara döneceği hakkında bir tarih veremeyeceklerini söyleyen Dr. İnce, Sigthorsson'un İzlanda Milli Takımı'ndan sakat döndüğünü ve dizinde menisküs sakatlığı olştuğunu belirterek, "Futbolcunun ağrıları devam ettiği için istenilen yüklemeyi yapamıyoruz. Kendisi şu anda Barcelona’da… Norveç’ten getirilen bir kondisyoner, İzlanda Milli Takımının kondisyoneri ve bizim atadığımız bir kondisyonerin eşliğinde çalışıyor. ‘Şu tarihte döner’ diyemeyiz. Tam olarak hazır olduğu tarihte gelsin istiyoruz” dediği öğrenildi.


Galatasaray Haberleri

Yorum