Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı neden yok?

Serhat Ramay
5606 kere okundu

Televizyon

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı neden yok? - Televizyon Haberleri

Herkes Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni fragmanını beklerken SKY 360 kanalında eski bölümlerden yapılmış bir kolaj fragman yayınlandı. Bunun nedeni Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin bu sezon yayınlanmayacak olması.

Yeni yayın hayatına SKY360’ta başlayacağı düşünülen Kurtlar Vadisi Pusu’nun eski bölümlerden yapılan yeni fragmanı yayınlandı. 10 Ekim dizinin başlayacağı tarih. Ancak Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümleri yeni sezonda yayınlanmayacak.

Kurtlar Vadisi Pusu neden SKY 360’ta?

Kanal D ve ATV ile meşhur olan fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu bu kez SKY 360 kanalında yayınlanacak. Yüksek maliyeti nedeniyle hiçbir televizyon kanalı dizinin yapımcılarıyla anlaşmayı başaramadı.

Kurtlar Vadisi eski bölümleriyle geliyor

Bu sezon dizi yayınlanmayacak. Hiçbir kanalla anlaşamadı. Polat Alemdar’ın eski maceraları her akşam saat 20:00’de ekranlara gelecek. Eski bölümlerin yayınlanmasına 10 Ekim Pazar günü başlanacak.

Yeni bölüm fragmanı

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ama SKY 360 kanalında yayınlanacak eski bölümler için kolaj bir fragman hazırlandı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin son sezonuna damga vuran olaylardan derlenen fragman da SKY 360 kanalında yayınlandı.

Bu sene yeni bölüm yok. Onlar eski bölüm. Kurtalr Vadisi’nden başlayacak. Bu sene yok.


Televizyon Haberleri

Yorum