Kurtlar Vadisi Pusu'da Erdoğan yazılı mezar taşı

Serhat Ramay
5607 kere okundu

Televizyon

Kurtlar Vadisi Pusu'da Erdoğan yazılı mezar taşı - Televizyon Haberleri

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 159. bölümündeki mezarlık sahnesinde bir mezarda Erdoğan yazıldığı ortaya çıktı. Söylemezsem Olmaz programında Necati Şaşmaz'ın Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 159. bölümünde bir mezara Erdoğan yazılması büyük tepki çekti.

Kurtlar Vadisi Pusu’sunda Erdoğan ölmeden mezara kondu. Kurtlar Vadisi Puzusu’nun 159. bölümündeki Erdoğan yazılı mezar taşı olay oldu. Sonradan öğrenildi ki başka bir aileye ait mezar taşının üzeri kaplanarak Erdoğan yazıldı. Ancak bunun nedeni anlaşılamadı.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde mezarlık ve Erdoğan sahnesi

Nihat Doğan, “Oradaki o mezarı biz kendimiz bulmadık. Ekibimiz aynı mezarlığa, aynı mezara gitti. Bugün o mezara bakıldı, mezarda başka bir ailenin adı yazılıyor” dedi.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 159. bölümünde çekilen mezarlık sahnesi için mezarlık görevlileri de açıklama yaptı. Yetkililer “Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin mezarlık sahnesi burada çekildi” dedi.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yalanını ortaya çıkarmak için Ümraniye Kocatepe Mezarlığı'na giden Söylemezsem Olmaz ekibi 'Erdoğan' yazılı bir mezar taşının olmadığını gözler önüne serdi. Böylelikle Erdoğan yazan mezar taşının neden sahnede gösterildiği sorusu bir anda gündem oldu.

Nihat Doğan: Erdoğan'ı diri diri mezara koydunuz

O günkü Pana Film yöneticileri bunun bir tesadüf oluduğunu söylemişti. Nihat Doğan ise bugünkü açıklamasnıda "Öyle bir mezar yok biz olmadığını ispat ettik. O mezarı ispat edin. Orada bir mezar yok. Ya o mezarı bulun ya da büyük bir zan altında kalırsınız. İki ay önce darbe filminin isim adını almıştınız. Bugün de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bir dizide diri diri toprağa gömdünüz" diye konuştu.


Televizyon Haberleri

Yorum