Kurtlar Vadisi Pusu'da RTE plakalı araba ne anlama geliyor?

Serhat Ramay
2415 kere okundu

Televizyon

Kurtlar Vadisi Pusu'da RTE plakalı araba ne anlama geliyor? - Televizyon Haberleri

Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizideki skandallar bitmek bilmiyor. Son olarak dizinin en kötü karakteri İskender'in kullandığı arabanın plakasının RTE 321 olması büyük tartışmaya neden oldu.

Bilindiği gibi Kurtlar Vadisi Pusu dizisi bu sezon yayınlanacak kanal bulamadı. Dolayısıyla dizinin ilk bölümünden itibaren tekrarları SKY 360 kanalında yayınlanacak. Dizinin neden kanal bulamadığı tartışılırken Söylemezsem Olmaz kanalında Kurtlar Vadisi Pusu ifşaları devam ediyor. Son olarak İskender'in kullandığı arabanın plakası olay oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu'da RTE plakalı araba

Dizinin en kötü adamı İskender'in kullandığı arabanın plakasının RTE 321 olması bugün yeniden gündeme geldi. Dizinin yapımcıları 15 Temmuz darbe kalkışmasınından aylar önce darbe domaini alarak film çekme hazırlığı yapmıştı. İlk olarak dizinin yapımcıları bu hamleleriyle kafalarda soru işareti yarattı.

Söylemezsem Olmaz'dan Kurtlar Vadisi Pusu ifşaları

Diziyle ilgili şimdiye kadar üç skandal tespit edildi.

1. İlk olarak bir mezarlık sahnesinde, Erdoğan isminin mezar taşına yazılması masaya yatırıldı. Polat Alemdar'ın olduğu sahnede neden Erdoğan isminin mezar taşına yazıldığının sorusu bir türlü yanıtlanmadı.

2. Dizide ezanın tersten okunması da çok tartışıldı. Polat Alemdar'ın havrada çekilen sahnesinde ezanın tersten okunması hafızalara kazındı.

3. Son olarak dizinin en kötü karakteri olan İskender'in kullandığı arabanın plakasının hem RTE hem de 321 olması oldukça manidar bulundu.


Televizyon Haberleri

Yorum