Latif Doğan gelinini dövdü mü? İşte son açıklaması

Serhat Ramay
1574 kere okundu

Magazin

Latif Doğan gelinini dövdü mü? İşte son açıklaması - Magazin Haberleri

Latif Doğan günlerdir 'gelinini dövdü' iddialarıyla gündemde. Ünlü şarkıcı sarsıcı iddialara canlı yayında cevap verdi.

Gelini dövdü haberleriyle gündeme gelen ünlü şarkıcı Latif Doğan, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında gerçekleri anlattı.

Latif Doğan'ın Rus gelini dün Star Ana Haber'de kocasının babası Latif Doğan'ın kendisine şiddet uyguladığını anlatmıştı. Olay büyüdü ve bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu. Latif Erdoğan 'gelhinini dövdü' iddiaları üzerine canlı yayına katıldı.

Latif Erdoğan gelinini dövdü mü?

Mesele hakkında bugün canlı yayına telefonla bağlanan Latif Doğan, "Gelinim iki yaşındaki çocuğumuzu Rusya'ya götürdü buraya getirmek de istemedi. Bize çocuğu dahi göstermek istemedi. Çocuk şu an bizimle. Söylenenler asılsız birer idiadır. Benim aslı bir kadına el kaldırmam söz konusu olamaz. Bu benim Müslümanlığıma yakışmaz. Bir kere gelinim bana emanettir. Ben meseleye böyle yaklaşıyorum. Öte yandan gelinimin çocuğuna şiddet uyguladığına dair ses görüntüleri vardır. Bunun için raporlar da mevcuttur" diye konuştu.

Latif Erdoğna gelinini dövdü mü?

Latif Doğan gelinini dövdü mü sorusu daha uzun süre tartışılacağa benziyor. Ancak görüldüğü gibi ünlü şarkıcı iddiaları net bir dille yalanlıyor.


Magazin Haberleri

Yorum