Lenovo 1 milyon Motorola Moto Z sattı

Alaattin Han
400 kere okundu

Teknoloji

Lenovo 1 milyon Motorola Moto Z sattı - Teknoloji Haberleri

Motorola’nın kısmi modüler tasarımı ile beğeni toplayan amiral gemi modeli Moto Z, bir milyon satış barajını aşmayı başardı. Modelin başarısı firmanın geleceği için de önem taşıyor.

Yaklaşık 2 yıl önce Çinli teknoloji devi Lenovo tarafından satın alınan Motorola, her geçen gün duyurusunu gerçekleştirdiği yeni modelleri ile akıllı telefon pazarında kullanıcıların karşısına çıkmayı sürdürüyor.

Moto Z satışları ne durumda?

Haziran ayında duyurusunu gerçekleştirdiği Moto Z ve Moto Z Force modellerinin ardından seriye Moto Z Play modelini de ekleyen Lenovo, kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Çinli şirketin CEO'su Yang Yuanqing, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda bugüne kadar 1 milyon adet Moto Z serisi akıllı telefonun satıldığını resmen açıkladı.

Lenovo 1 milyon Motorola Moto Z sattı

Bu sayede Lenovo'nun en popüler modelleri haline gelen Moto Z serisinin satış rakamlarını daha üst seviyeye taşımak için, ilgi çekici kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

Örneğin, son günlerde ABD'de Moto Z, Moto Z Droid ve Moto Z Force Droid modellerinden birisini satın almak isteyen kullanıcılara 150 dolarlık bir indirim imkanı daha sunuluyor.

Etiketler: motolenovo

Teknoloji Haberleri

Yorum