Levent Nazifoğlu'ndan çarpıcı açıklamalar

Metehan Nazlı

Galatasaray

Levent Nazifoğlu'ndan çarpıcı açıklamalar | Futbol - Galatasaray Haberleri

Sarı Kırmızılı kulübün Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Kulüp televizyonuna telefonla bağlanan Nazifoğlu, medyada Galatasaray'ı temslil edenlerin az olduğuna dikkat çekti. Ulusal kanalların spor kanallarında Galatasaraylı yorumcuların olmadığını vurgulayan Nazifoğlu, bu konuları haber müdürleri ile konuştuğunu, ancak herhangi bir adım atılmadığını söyledi.

'Hakem hatalarında kasıt aramaya başladım'

Hakem hatalarının artık kasıtlı yapıldığına dikkat çeken Nazifoğlu, "Bunlar hata olmaktan çıktı. Pozisyonlar çok net. Herkesin rahat görebileceği, takdir edebileceği pozisyonlar. Bundan sonra daha sert davranacağız, bunu söyleyebilirim. Ortamı germemek için hafiften dokundurarak bugünlere geldik ancak hiçbir şey değişmiyor. Bu kadar mı denk gelir? Hep bizim aleyhimize, rakiplerimizin lehine. Artık burada hatadan çok başka şeyler olduğunu da düşünüyorum. MHK'nın toplanıp hocalarıyla konuşması lazım." ifadelerini kullandı.

'Bozulan moralleri düzelttik'

3 maç kaybedince taraftarların moralinin bozulduğunu söyleyen Nazifoğlu,"Takımda gruplaşmanın olduğuna yönelik haberler çıktı. Sizleri temin ediyorum ki bunların hepsi yalan haberler. Hatta stüdyodaki eski oyuncularımız da onaylayacaktır. 3 mağlubiyet sonrası samimi arkadaşlar birbiriyle dertleşmeye başlar, diğerlerine nazaran daha fazla vakit geçirirler. Gruplaşma dediğin, selam vermemekle, pas vermemekle olur. Böyle bir şey yok. Oyuncularımızın moralleri bozuldu, kabuklarına çekildiler. Bizim görevimiz onları Bursa maçına hazırlamaktı. Bu da teknik ekiple birlikte başarılı bir çalışmanın sonrasında oldu. Bursa maçını kazanarak yolumuza devam ettik." dedi.


Galatasaray Haberleri

Yorum