LG G6'da modüler yapı olacak mı?

Alaattin Han
184 kere okundu

Teknoloji

LG G6'da modüler yapı olacak mı? - Teknoloji Haberleri

Güney Koreli teknoloji devi LG'nin önümüzdeki yıl tanıtacağı yeni telefonu LG G6'nın modüler yapıda olmayacağı ortaya çıktı.

Bu yıl tanıttığı yenilikçi telefonu LG G5 ile önemli bir risk alarak modüler yapıyı hayatımıza sokan LG, ne yazık ki modüler yapının tam olarak işlevsel olmaması ve bu modüllerin tüketiciler için oldukça maliyetli olmasıyla birlikte beklediği başarıyı elde edememişti.

LG G6'da modüler yapı olacak mı?


Ardından bu yılki yeni üst seviye telefonu LG V20 ile tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi başaran LG, şimdi ise önümüzdeki yılki amiral gemisi LG G6'nın hazırlığında. Ancak paylaşılan son bilgiler LG G6'nın kardeşi G5'ten farklı olarak modüler olmayacağını işaret ediyor.


Güney Koreli haber sitesi ET News'in haberine göre mobil departmanında ciddi bir değişiklik yapan LG, bir sonraki telefonunda modüler yapıyı kullanmayacak ve modülerlik LG G5'e özel olarak devam etmesi hedefleniyor.

LG G6 ne zaman çıkıyor


Öte yandan bu modüllere önemli miktarlarda ücret ödeyen LG G5 sahipleri, önümüzdeki LG modellerinde de bu modülleri kullanmak isteyeceğinden durum LG'nin tepki görmesine sebep olacakmış gibi gözüküyor.

Etiketler: lgv20g5g6

Teknoloji Haberleri

Yorum