LG V20 alana 350 TL'lik kulaklık hediye

Alaattin Han
279 kere okundu

Teknoloji

LG V20 alana 350 TL'lik kulaklık hediye - Teknoloji Haberleri

Güney Koreli teknoloji devi LG, V20 ile beraber tüketicilere Bang & Oulfsen BEOPLAY H3 kulaklık hediye ediyor.

Birkaç ay önce resmi olarak duyurulan ancak henüz global olarak satışına başlanmayan LG V20, geçtiğimiz günlerde ABD için satışa piyasaya çıktı.

LG V20 alana 350 TL'lik kulaklık hediye

Hem AT&T, Sprint, T-Mobile ve Verizon gibi operatörlerde hem de Best Buy vs perakende mağazalarında satışa çıkan telefon ile Bang Olufsen BEOPLAY H3 kulaklığıyla hediye ediliyor.

LG V10'da olduğu gibi üst düzey ses performansıyla öne çıkan LG V20 için böylesi bir hediye verilmesi oldukça önemli adım oldu.

Zira kaliteli ses ürünleri konusunda başarılı bir firma olan Bang & Olufsen'in ülkemizde 350 TL, yurtdışında ise 150 dolar fiyat etiketine sahip BEOPLAY H3 kulaklığı bir hayli başarılı bir ürün olarak göze çarpıyıor.

Henüz Türkiye'de ne zaman kesin olarak satışa çıkacağı bilinmeyen LG V20 için bu kampanya ülkemiz için de geçerli olacak gibi gözüküyor.

LG V20 teknik özellikleri

5.7 inç ekran boyutuyla phablet bir cihaz olan LG V20, Quantum IPS panelle birlikte QHD çözünürlük sunuyor. Ayrıca LG V10'da olduğu gibi 2.1 inç boyutunda ikinci bir ekranında olduğunu belirtmekte yarar var.

İçerisinde Snapdragon 820 işlemci bulunan telefonda 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı ve 3200 mAh bataryaya yer veriliyor.

Çift arka kamerasıyla dikkat çeken LG V20'de 16 MP ve 8 MP olmak üzere G5'teki gibi çift arka kamera kullanılıyor.


Teknoloji Haberleri

Yorum